Do kina na čtyřech kolech aneb Autobiják s Big Lebowskim, Hanebnými pancharty a muzikálem Mamma Mia!

Do kina na čtyřech kolech aneb Autobiják s Big Lebowskim, Hanebnými pancharty a muzikálem Mamma Mia! 8 obrázků v galerii
Big Lebowski (1998) | Foto: Universal Pictures
Kina ještě neotevřela, ale vy byste si přesto rádi vychutnali společný prožitek pod širým nebem, respektive plechovou střechou vašeho automobilu, ve společnosti dalších filmů lačných diváků? Máte možnost.

Zítra otevírá svůj Autobiják distribuční společnost Bontonfilm v prostoru parkoviště P+R Kotlářka na Plzeňské ulici v Praze. Ve čtvrtek 7. května od 21:00 je na programu kultovní Big Lebowski (1998) bratrů Coenů. Čekají na vás nesmrtelné hlášky, ikonické postavy a scény, které se dostaly do encyklopedií postmoderní kinematografie.

Po Big Lebowskim budou v rámci Autobijáku promítnuti například Hanebný pancharti (2009) nebo muzikál Mamma Mia! (2008). Více se o programu a autokinu dočtete zde.

Parkoviště autokina na Kotlářce pojme 100 vozů, plátno je velké 14 x 7 metrů, vstupenka vás vyjde na 450,-- KČ a na místě si budete moci zakoupit též občerstvení. Zítřejší představení je nicméně premiérové a určené exkluzivně pro soutěžící (jinak si na akci lístky nepořídíte). Ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm, která tamní Autobiják organizuje, přinášíme soutěž o 10 vstupenek na projekci Big Lebowskiho.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům / seriálům / pořadům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "autobijak") zašlete váš nickname. Uzávěrka soutěže je už tento čtvrtek 7. května 2020 ve 12:00. Deset vylosovaných výherců vyrazí do autokina na Big Lebowskiho.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články