Titulní skladbu k očekávané bondovce nazpívala nejmladší umělkyně v historii série

Titulní skladbu k očekávané bondovce nazpívala nejmladší umělkyně v historii série 5 obrázků v galerii
Není čas zemřít | Foto: MGM / detail plakátu
8. dubna 2020 budou moci jít čeští diváci prvně na v pořádí 25. film s agentem 007 v hlavní roli. S postavou se rozloučí herec Daniel Craig a titulní píseň, kterou si dnes představíme, nazpívala jedna z největších hudebních hvězd současnosti.

18letá Billie Eilish je současnou megahvězdou. Před několika týdny zcela ovládla udílení cen Grammy, když obdržela sošky za Nejlepšího nového umělce, Album roku, Nahrávku roku a Skladbu roku. Tah producentů bondovky Není čas zemřít angažovat Billie pro roli zpěvačky titulní skladby byl tedy zcela logický.

Song se tak trochu nese v duchu předchozí interpretky Adele, která figurovala ve skladbě k 23. bondovce Skyfall (2012). Eilish na skladbě pracovala s bratrem Finneasem a věhlasným Hansem Zimmerem, který nakonec převzal záštitu a zodpovědnost za hudební doprovod 25. bondovky samotné. Mnohým posluchačům nová skladba přijde dost umírněná (navíc si tyká s melancholií), bez výraznějšího napětí a vyvrcholení. Uvidíme, zda bude odrážet samotný film, v němž se s rolí slavného agenta rozloučí herec Daniel Craig.

Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Není čas zemřít - Daniel Craig | Foto: MGM / trailer
Není čas zemřít - Rami Malek | Foto: MGM / trailer
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist