11.2.2020, 19:30

Studio zkouší průšvih s Harley Quinn zachránit netradičním krokem

Studio zkouší průšvih s Harley Quinn zachránit netradičním krokem 10 obrázků v galerii
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) | Foto: Warner Bros.
Pokud jste nečetli náš pondělní report z víkendových amerických tržeb, pak vám nejspíš uniklo, že se nový film s Harley Quinn v kinech moc nechytl. Není to tak, že by vyloženě propadl, ale ujetá sympaťanda si svou snahou o sólovku urvala nejhorší start pro DC film za hodně dlouhou dobu. A to přitom byla vybavena skvělými ohlasy.

Bylo otázkou, jakým směrem budou Warneři házet kamenem, pokud jde o vinu. Nakonec se chytili za nos v rámci názvu. Ten zní Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) a ruku na srdce, není to úplně nejsnadnější titul na zapamatování, nemluvě o tom, že jméno hlavní hvězdy nerozumně paběrkuje až na jeho konci. Studio se proto pár dní po premiéře rozhodlo k razantní otočce a nechalo film ve většině amerických kin přejmenovat na jednodušší Harley Quinn: Birds of Prey. Od změny si slibuje větší šeptandu okolo šílené hlavní hvězdy a tedy i větší zájem diváků.

Změnu zatím Warneři nedoprovodili plakátem, nejspíš tak ale v nejbližších dnech učiní. Ostatně, mají s tím své zkušenosti - stačí vzpomenout na to, jaké veletoče prováděli v Americe s názvem výborné sci-fi Na hraně zítřka.

V našich končinách nejspíš zůstane jako Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn). Snímek je momentálně vidění v českých kinech.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) | Foto: Warner Bros. Pictures
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist