Trailer: Vin Diesel se chce jako Bloodshot zařadit ke komiksové elitě

Trailer: Vin Diesel se chce jako Bloodshot zařadit ke komiksové elitě 2 obrázky v galerii
Bloodshot | Foto: Columbia Pictures
Očekávaná komiksovka s Vinem Dieselem v hlavní roli nabere menší zpoždění (premiéra se nicméně posouvá jen o pár týdnů) a jako náplast dostáváme nový trailer.

Příliš nového ale neukazuje a ještě je krátký. Spíše než o nové dráždilo jde proto o vyložené připomenutí toho, že máme s Bloodshotem letos počítat:

Bloodshot by měl být mládeži nepřístupný a autoři slibují atmosféru ve stylu špinavých sci-fi klasik osmdesátek jako Robocop nebo Terminátor. Režie se ujal Dave Wilson, kolega Tima Millera (Deadpool) ze společnosti Blur Studios. Poslední verzi scénáře napsal talentovaný Eric Heisserer (Příchozí).

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Snímek Bloodshot uvede do českých kin společnost Falcon 12. března.

Bloodshot | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist