Bloodshot (Velká Británie)
« další názvy »
USA USA
109 minut

Žánry

:
Akční, Sci-fi, Adaptace knižní
Motto: Být superhrdinou má prostě v krvi

Obsah

:
Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina více »« méně

Režie

:
Dave Wilson

Scénář

:
Jeff Wadlow Eric Heisserer Kevin VanHook

Herci

:
Eiza González Sam Heughan Vin Diesel Guy Pearce Toby Kebbell ...

Podívej se na Bloodshot online!

Premiéra: 12. 3. 2020
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Bloodshot. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Bloodshot myslíte! K 23. lednu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27869 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Bloodshot


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  21. 9. 2020
  Pete69 (17975 bodů)

  Nečekal jsem moc, také jsem se ničeho zásadního nedočkal. Komiksovka místy béčková, občas i se slušnými akčními scénami. Zpracování ale působí dosti naivně a ve filmu je dosti klišé a již mnohokrát viděných věcí. Film s potenciálem ušitý horkou jehlou. 60%

 • 50%
  0
  0
  26. 3. 2020
  Tom Hardy (5197 bodů)

  V prvé řadě by měli autoři "poděkovat" studiu za to, že se v rámci propagace rozhodlo vykecat i to málo zajímavé, co se ve filmu stane. K čemu je pak scenáristická snaha o nějakou hravější expozici, když všechno divák před zhlédnutím dávno ví. Druhým problémem je hlavní hrdina. Bloodshot je v jádru klasické devadesátkové béčko, jenže tehdy podobné kousky táhli v akci zajímaví borci (co bychom tady dali za někoho, kdo umí Van Dammeovu roznožku nebo Seagalovo sebejisté lámání rukou). Bohužel Diesel nabízí akorát nahoněné svaly, zarputilý výraz a tílko, které tahá už od prvního dílu Rychle a zběsile. S někým v akci schopným by z toho mohla být fajn ozvěna akčních dob minulých. Takhle Bloodshot nemá nic.

 • 55%
  0
  1
  20. 4. 2020
  Blackhand47XD (2127 bodů)

  Sony by asi měli zakázat dělat blockbustery, protože to co poslední dobou předvádí, není normální. Je to klišé, je to nuda, nic moc efekty a herci hrají pořád stejné postavy, jako už několik let. Zbylí herci pak hrají rádoby archetypy a obecně nechápu, jak mohli hlavouni čekat, že tímhle lidi zaujmou a popřípadě i vybudují univerzum. S komiksy od Valiantu moc obeznámen nejsem, ale i tak můžu s jistotou říct, že tohle si postava Bloodshota opravdu nezasloužila. A to nemluvím o tom, že v traileru vyzradili komplet celou zápletku a nezapomněli lidem odhalit i hlavní zvrat, který museli nacpat i do samotné synopse filmu. Ach jo, jako oddechovka na jedno zkouknutí je to fajn, ale nečekejte od toho větší myšlenky, než jaké nám léta servíruje Michael Bay. 55%

 • 45%
  0
  0
  30. 8. 2020
  Reacherjack2016 (1506 bodů)

  Upřímně jsem od toho nic nečekal, a tak jsem nebyl po vidění filmu zklamaný. Docela se to dalo očekávat, Vin Diesel, který kromě Rychle a zběsile nenatočil nic, alespoň dostačujícího, opět předvádí to, co umí. Na tomhle filmu bych maximálně pochválil pár skvělých akčních chvil, ale to je všechno. Jestli chcete něco od Vina Diesela, tak to už je lepší jeho Poslední lovec čarodějnic. Za mě 45%.

 • 70%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Pája DJ (643 bodů)

  Vin Diesel opustil na chvilku rychlá auta z Rychle a zběsile a změnil image v neohroženého super vojáka, kterého před pomstou opravdu nic neodradí ani nezastaví. Musím uznat, že jsem byl příjemně překvapen a pro příznivce akce šlo o svižnou akci se zajímavou sci-fi námětem. Film má rychlé tempo a tak Vám zcela jistě rychle uteče a nebudete se nudit :o)

 • 60%
  0
  1
  27. 4. 2020
  mikysrba (432 bodů)

  Kdo čekal něco lepšího než jen průměr, tak by už asi neměl koukat na filmy. Z traileru se dala vycítit ta béčkovost, Vin Diesel se v hlavní roli taky mohl přetrhnout, ale z něj nikdy nebude super herec, on nabídne svůj jediný výraz, který dokáže i v těch nejvypjatějších emocionálních momentech jen minimálně poupravit. Tak to prostě je.....I tak jsem na filmu našel docela dost pozitiv, od začátku film šlape a v zásadě zajetého stereotypu neupustí. K přihlédnutí k rozpočtu si člověk snad ani nemůže stěžovat na akční scény, digitální triky mi zde nepřišly nikterak přehnané, za absolutní highlight považuji scénu v tunelu, kde došlo k nehodě kamionu převážejícího mouku, smíchejte to s nočním prostředím a hrou červených světel všech aut a z hlediska vizuálu mě to neskutečně bavilo (ale střihač se mohl držet trochu více při zemi, někdy to slušně přeháněl). Příběh v rámci možností OK, hlavní zvrat, jenž slušně zamíchal kartami, mě příjemně překvapil. Ostatní herecké obsazení spíše do počtu, jen Eiza González do filmu vnesla jistou dávku elegance, což se vyplatilo. Závěr až moc standardní, s tím si to chtělo dát větší práci. Pokud chcete zahnat odpolední nudu, tak to je přesně film pro vás. Za mě dávám 62 %

 • 60%
  0
  0
  25. 8. 2020
  darinn5 (77 bodů)

  Podle mě se tenhle film minul s dobou. Film měl být zasazen víc do minulosti, protože dnešní technologie mu dost škodí. Nevím, jestli scénář vychází poctivě z komiksů, ale v tom by mohl být ten problém. Film, který se hlásí k dalším současným komiksovým adaptacím, ale nedosahuje jejich kvalit. A podle mě hlavně scénáristicky. Herci hrajou asi jen tak co jim scénář a režisér dovolí.

 • 50%
  0
  0
  5. 5. 2020
  Kyldrelon (20 bodů)

  Trailery a popis filmu vlastně prozradili vše, co se ve filmu stane. To je celkem škoda, ale i tak je film už od čtvrtiny předvídatelný a víme, jak to dopadne. Překvapit snad mohla jen cesta, kterou film půjde, ale ani tohle scénáristé nezvládly. O herectví Vin Diesela nemůže být řeč, moc ho tu nepředvedl, vlastně má celý film jeden stejný naštvaný výraz, občas nahodí "melounovou" pózu, aby ukázal, že má svaly (přišlo mi to jako narážka na "The Rocka"). Vizuální efekty nejsou na špatné úrovni, občas je kazila rychlá kamera.
  Suma sumárum. Kdyby film natočili před 15-ti lety, dal bych vyšší známku. Ale není zde nic, co by nebylo jinde a lépe natočené. 50%, protože Vin Diesel.

Hodnocení a recenze Bloodshot

62 43 ?
jak hlasovat?
 • josef-gregor 80%
 • dav.bal 60%
 • fido68 85%
 • lada-hradilova 70%
 • tomas-mach 30%
 • Pete69 60%
 • Reacherjack2016 45%
 • darinn5 60%
 • leafroller 80%
 • matorav4 65%
všechna hodnocení (47)

V žebříčcích uživatelů

8. místo z 11 v žebříčku uživatele Fandysek