Trailer: V nové romantické komedii prožijeme Šťastný nový rok s Prachařem a Pauhofovou

Trailer: V nové romantické komedii prožijeme Šťastný nový rok s Prachařem a Pauhofovou 8 obrázků v galerii
Šťastný nový rok | Foto: Bontonfilm
Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje divákům zimní romantická komedie Šťastný nový rok. Do českých kin vstoupí 26. prosince, tedy přesně v době svého děje. Příběh filmu totiž začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok.

Komedie Šťastný nový rok se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám:

Vedle romantiky a komediálních situací přinese film i výjimečné herecké obsazení. Hrají Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař, Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Ján Koleník nebo Anna Kadeřávková.

Film se natáčel přímo v Tatrách, které se staly jedním z důležitých a také disciplinovaných herců. „Měli jsme opravdu štěstí, když jsme potřebovali slunce, tak svítilo slunce, když se nám hodil sníh, tak sněžilo. Celé natáčení probíhalo podle plánu a to je při filmování na horách vzácnost,“ popisuje producentka Adriana Kronerová. Lyže, sáně a ztřeštěné situace obstarává mladší herecké obsazení, svou roli má ve filmu i (jak je vidět v traileru) živý medvěd. Emília Vašáryová a Jiří Bartoška vnášejí do filmu nadhled a noblesu. „Kdepak lyže! Já a Emília ve filmu jenom chodíme,“ sliboval s úsměvem Bartoška během představení filmu v létě v Karlových Varech.

Štastný nový rok natočil Jakub Kroner, premiéra je 26. prosince.

Šťastný nový rok | Foto: Bontonfilm
Šťastný nový rok | Foto: Bontonfilm
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články