Ani ve filmové branži si člověk rodinu nevybírá. Věděli jste, že jsou příbuzní?

Ani ve filmové branži si člověk rodinu nevybírá. Věděli jste, že jsou příbuzní? 10 obrázků v galerii
Rodinu si člověk nevybírá, občas to ale může být docela dobrý základ pro budoucí úspěch. Ve filmové branži se pohybuje mnoho rodinných klanů, které v ní působí již po několik generací. Někdy se ale talent projeví až o mnoho let později a třeba v úplně jiném oboru.

Řada celebrit má totiž za příbuzné i některé významné osobnosti naší historie. Zde je seznam těch, o jejichž příbuzenském vztahu jste možná nevěděli. Někdy je to vskutku překvapivé.

Oona Chaplin

Jak jméno této půvabné herečky napovídá, jedná se o vnučku slavného Charlieho Chaplina. Oona zdědila nejen slavné příjmení svého předka, ale i netradiční jméno po své babičce. Oona je dcera herečky Geraldiny Chaplinové, jde tedy již o třetí generaci u filmu. :-)

Charlie a Oona Chaplinovi | Foto: Boredpanda

Tom Hanks

Jeden z nejoblíbenějších herců současnosti je příbuzným samotného prezidenta Spojených států - Abrahama Lincolna. Hanks je s prezidentem spřízněný skrze jeho matku.

Abraham Lincoln a Tom Hanks | Foto: Boredpanda

Tuki Brando

I zde jméno napovídá, ke komu Tuki patří, a nezapře ani neuvěřitelnou podobu. Po svém dědečkovi Marlonovi ale nezdědil jen pěknou tvář, ale i velmi pohnutý osud. Atraktivní mladík si totiž životního štěstí moc neužil. Jeho otce zabili před Tukiho narozením, když bylo Tukimu 5 let, spáchala jeho matka sebevraždu, poté zemřel i dědeček, který svého vnuka vyškrtl ze závěti. Přes to všechno se Tukimu podařilo vystudovat medicínu a živí se jako model, který často pracuje pro značku Versace.

Marlon a Tuki Brandovi | Foto: Boredpanda

Chris Pine

Chrisovou babičkou je herečka Anne Gwynne, která se proslavila jako královna křiku, neboť hrála ve velkém množství hororových filmů.

Anne Gwyne s Chris Pine | Foto: Boredpanda

Anna Chancellor

Tato herečka není příbuznou nikoho jiného než spisovatelky Jane Austenové. Jedná se o její prapraprapraprapraprapratetu, o to zajímavější asi musela být práce na seriálu Pýcha a předsudek z roku 1995.

Jane Austenová a Anna Chancellor | Foto: Boredpanda

Helen Bonham Carter

To Helen Bonham Carterová má předky z politických kruhů, stejně jako Tom Hanks. Jejím pradědečkem je bývalý britský premiér Herbert Henry Asquith.

Helen Bonham Carter a Herbert Henry Asquith | Foto: Boredpanda

Harry Lloyd

Herec Harry Lloyd se také může ve svém rodokmenu pyšnit významným a slavným jménem, je totiž praprapravnukem Charlese Dickense.

Charles Dickens a Harry Lloyd | Foto: Boredpanda

Ethan Peck

Ethan se stejně jako Oona pyšní slavným hereckým příjmením, jeho dědečkem totiž nebyl nikdo jiný než Gregory Peck.

Gregory a Ethan Peckovi | Foto: Boredpanda

Clark Gable

Tak zde je příbuzenství více než jasné, neboť Clark nese celé jméno svých předků, pouze s označením III. Clark Gable III. je samozřejmě vnukem slavného herce Clarka Gablea.

Clark a Clark Gableovi | Foto: Boredpanda
Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist