Trailer: Kristen Stewart si užívá podvodní variaci na kultovního Vetřelce

Trailer: Kristen Stewart si užívá podvodní variaci na kultovního Vetřelce 7 obrázků v galerii
Underwater | Foto: Twentieth Century Fox
Vetřelec je ikonický horor, na který se neúspěšně pokouší navázat filmaři již desítky let. Nově to zkouší režisér William Eubank (sci-fi drama Ztracen ve vesmíru).

Snímek nese prostý název Underwater a seznámí nás se skupinkou podvodních průzkumníků, kterým zemětřesení zničí jejich laboratoř a oni musí najednou bojovat o přežití a to nejen s vodou (a tudíž s nedostatkem vzduchu), ale i čímsi mnohem vražednějším a nebezpečnějším. Viz trailer:

Je třeba před tvůrci upoutávky smeknout, protože málokdy se tak dobře povede vystihnout atmosféru i intenzitu Vetřelce, jímž se snímek inspiruje. Nepřímo též navazuje na hororovou vlnu z konce osmdesátých let, kdy se s podmořskými horory/thrillery doslova roztrhl pytel. Pokud vás představa Vetřelce pod vodou láká, doporučím dnes již zapomenutého Leviathana z roku 1989 s Peterem Wellerem v hlavní roli, který téma navíc mixuje s Věcí!

V hlavních rolích se představí Kristen Stewart (která si kvůli roli oholila hlavu), T.J. Millera, Jessicu Henwick, Mamoudoua Athieho, Vincenta Cassela a Johna Gallaghera Jr. Do českých kin Underwater dorazí 9. ledna 2020.

Underwater | Foto: Twentieth Century Fox
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist