17.8.2019, 11:20

Thanos se stal nečekaným hrdinou ujeté reklamy pro mexickou restauraci

Thanos se stal nečekaným hrdinou ujeté reklamy pro mexickou restauraci
Thanos | Foto: Marvel Studios

Když se člověk dnes dívá na reklamy z devadesátých let, nepřestane ho udivovat nejen míra nevkusu, ale i absurdních propagačních technik. Chcete si dát trochu nostalgie, ale v moderním kabátku? Stačí se podívat na reklamu mexické restaurace, která na drzovku využila záběry z Avengers: Endgame!

Všichni se chtějí svézt na úspěchu posledního dílu Avengers. Aby ne, jde o ten vůbec nejúspěšnější film celé historie. Oblíbení hrdinové jsou v rámci marketingu využíváni různě, jednoznačně nejdále to ale dotáhli v reklamním spotu k mexické restauraci TakesaBroso, která sídlí v městě Veracruz.

Video začíná scénou ze samotného finále filmu, kde Thanos luskne prsty se svou oblíbenou hláškou "Já jsem nevyhnutelný". Namísto Tonyho ale přijde střih na zaměstnance restaurace se slovy "Já jsem TakesaBroso". Což by ještě nebylo nejdál. Nejdál je sestřih jídel, ke kterým Thanos tančí. A ne jednou. On je tam rovnou dvakrát! Však si tu šílenost dejte na vlastní oči:

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Avengers: Endgame

Související články:

Zaslouží si Robert Downey Jr. oscarovou nominaci za Avengers: Endgame?

Komiksové filmy ušly obrovský kus cesty a zatímco před deseti lety šlo o zábavu hlavně pro zasvěcené, pečlivě budovaný filmový vesmír MCU dokázal...

Nejlepší čas na zlomeninu ruky? Když je v kině finále Avengers: Endgame!

Poslední díl Avengers zbořil svým uvedeným přes sto rekordů a číslo neustále stoupá. Komiksová mánie zavládla i v českých kinech, kdy na finále komiksové...

Hulk porazil Thanose v koulované! Ano, i takový může být závěr Avengers

Konec této komiksové série se blíží a fanoušci se můžou zbláznit. Po internetu kolují nejšílenější bizarnosti, které nepostrádají vtip ani kreativitu...

Internetoví trollové pokládají další zásadní otázku: je Thanos lepší jako Homer Simpson, Bruce Willis nebo Donald Trump?

Internet je skvělá věc pro šíření virálního obsahu. Hlavně toho, kdy si fanoušci z něčeho dělají legraci. V tu chvíli získává kreativita opravdu velká křídla.

Ankety

Líbí se vám filmový David Bowie?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: