Vraždící Superman sice neoslnil, přesto si možná najde další oběti

Vraždící Superman sice neoslnil, přesto si možná najde další oběti 4 obrázky v galerii
Syn temnoty | Foto: Sony Pictures Releasing
Letošní rok nám přinesl hned dva neortodoxní komiksové počiny - Skleněného, jímž M. Night Shyamalan uzavřel příběh Vyvoleného Bruce Willise, a horor Syn temnoty, který si pohrál s otázkou "co kdyby Superman nebyl dobrý, ale naopak zabíjel lidi".

Upřímně jsme od Syna temnoty čekali víc. Přeci jen projekt produkčně zaštítil James Gunn (Strážci Galaxie, Slimák), scénář napsali jeho bratři Mark a Brian. Trailery slibovali hutnou podívanou, ale nakonec z toho byla vesměs tuctová žánrovka, kde jediným originálním prvkem zůstalo samotné svérázné uchopení Supermanovského příběhu. Zklamání se projevilo i na slabších ohlasech v kinech, film ale vyšel na pouhých 6 milionů, takže jsou celosvětové tržby 31 stále z ranku těch lepších. Bude to stačit na dvojku?

Podle Gunna prý ano. O pokračování se již vedou diskuze, sám ale v tuhle chvíli netuší, kdy by na dvojku mohlo dojít, protože bude mít v následujících letech plné ruce práce s druhým Sebevražedným oddílem a třetími Strážci Galaxie (oba filmy bude režírovat). Konec Syna temnoty jednoznačně naznačil, že měli filmaři pro postavu další (a větší) plány. Pokud se vám tedy jednička líbila, máte slušnou šanci, že se s Brandonem znovu setkáte.

Syn temnoty | Foto: Sony Pictures Releasing
Syn temnoty | Foto: Sony Pictures Releasing
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist