Toy Story 4: Keanu Reeves dabuje svou roli a je znovu k sežrání!

Toy Story 4: Keanu Reeves dabuje svou roli a je znovu k sežrání! 5 obrázků v galerii
Duke Caboom v podání Keanu Reevese | Foto: Pixar
Keanumánie pokračuje a je v zásadě jedno, co teď Keanu Reeves dělá - fanoušci ho s nadšením sledují u čehokoli. Naštěstí nám to sympatická hvězda ulehčuje tím, že dělá jen samé skvělé věci. A již brzy si užijeme jeho hlas v Toy Story 4.

Reeves v očekávaném pokračování milované série namluvil kaskadéra Dukea Cabooma a první recenze mluví o tom, že si pro sebe krade každou scénu. Přesně tak, Reevesovi už stačí jen hlas, aby úplně všechny zastínil. A jak u takového dabingu sympaťák z Johna Wicka vypadá? Přesně takhle!:

Celkově se prý můžeme těšit na jeden z nejlepších pixarovských sequelů. Navzdory obavám, zda se studio nevyčerpá (čtvrtý díl je přeci jen čtvrtý díl), jde podle všeho znovu o velikou trefu do černého, která bude bořit žebříčky.

Kovboj Woody vždy věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět.

Toy Story 4: Příběh hraček uvede do českých kin Falcon 8. srpna 2019.

Toy Story 4: Příběh hraček | Foto: Pixar
Ankety
Vyrazíte letos na přehlídku 54 ½ MFF Karlovy Vary?
Ano.
Ještě nevím.
Ne.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist