17.6.2019, 08:00

Herní Avengers nabídnou mnoho hrdinů, zahrajeme si s kamarády?

Herní Avengers nabídnou mnoho hrdinů, zahrajeme si s kamarády?
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics

Square Enix minulý týden konečně představil očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, na níž již několik let pracují v Crystal Dynamics (nová Lara Croft).

Zjistili jsme, že nás čeká řada známých hrdinů (Iron Man, Hulk, Black Widow, Thor, Captain America), kteří budou mít nicméně nové tváře, hra nabídne kampaň ve stylu posledního herního Spider-Mana, bude obsahovat lokalizaci formou českých titulků a také byla slíbena podpora kooperace. Poslední zmíněná položka fanoušky hodně zaujala, neboť první uvolněná ukázka, kterou studio hru prezentovalo, obsahovala velkou akční scénu s mnohými hrdiny a bylo proto otázkou, zda půjde projít hlavní kampaň ve více lidech.

Nyní se ke hře více hráčů vyjádřili vývojáři pro server IGN a kdo se těšil, že Marvel's Avengers projde s kamarádem, toho musíme zklamat - hlavní příběhovou část bude možné hrát jen sólo, protože je pojatá ve stylu Uncharted nebo nového Tomb Raidera (což vzhledem ke studiu nepřekvapí). Kdy tedy přijde ke slovu kooperace? V případě speciální postranních misí, v nichž si dokonce budeme moci vybrat, za jakého hrdinu budeme hrát.

Kdo se tedy těšil na velký, otevřený online svět s Avengers v hlavních rolích, ten musí čekat dál. Marvel's Avengers bude příběhová hra pro jednoho hráče, kde bude možnost zapojení kamarádů jen doplňujícím kořením.

Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
-
-
Související filmy: Marvel's Avengers, Marvel's Spider-Man

Související články:

Trailer: Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale nevyhnutelně zklamou

Je to pár let, co studio Square Enix oznámilo spolupráci s Marvelem, přičemž z jejich spojení měla vzejít hra podle populárních Avengers, o kterou se měli...

Milovníci Avengers si na vysněnou hru se svými hrdiny pěkně počkají

Je to přes dva roky, co bylo oznámeno, že herní studio Crystal Dynamics (Tomb Raider) pracuje na titulu, který bude postavený na oblíbených hrdinech Avengers.

Tomb Raider: Nové video rekapituluje události v restartované sérii (+ první recenze na třetí díl)

Již tento pátek se mezi pařany vrátí Lara Croft ve svém třetím rebootovaném dobrodružství, v němž oblíbená hrdinka naplno převezme roli bojovnice.

Recenze: Marvel's Spider-Man - velký návrat komiksového pavoučka do herního světa

Když společnost Sony oznámila pro svou konzoli PlayStation 4 exkluzivitu Marvel's Spider-Man, zavládlo vzrušení. Konečně hra s oblíbeným pavoučím hrdinou...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: