12.6.2019, 14:30

Trailer: Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale nevyhnutelně zklamou

Trailer: Avengers konečně dostali velkou hru, fanoušky ale nevyhnutelně zklamou
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics

Je to pár let, co studio Square Enix oznámilo spolupráci s Marvelem, přičemž z jejich spojení měla vzejít hra podle populárních Avengers, o kterou se měli postarat zkušení vývojáři z Crystal Dynamics (nový Tomb Raider). No a nyní tu máme trailer.

Hra nese prostý název Marvel’s Avengers a slibuje podobný zážitek, jako loni vydaný Marvel's Spider-Man, který vyšel exkluzivně na PlayStation 4:

Převážně cinematický trailer (není jisté, že obsahuje i pasáže z hraní, ale minimálně v několika záběrech to tak vypadá) ukazuje hned několik působivých momentů, přičemž příběh napsaný přímo pro hru začíná ve chvíli, kdy Captain Amerika, Iron Man, Hulk, Thor a Black Widow odhalují v sídle Avengers experimentální zdroj energie. Následně dojde k obrovské katastrofě, vina padne na naše oblíbené hrdiny a dál... to se teprve uvidí.

Jakkoli působí trailer našlapaně, má jeden zásadní problém. Obsahuje nové tváře a je obtížné si na to zvyknout. U herního Spider-Mana byla situace jednodušší, neboť ho ve filmech ztvárnili již tři herci (a to nepočítáme Paralelní světy), takže střídání nepůsobilo tak nezvykle. Ale u řady hrdinů, kteří v traileru jsou, jsme v roli nikdy nikoho jiného neviděli. I známé postavy najednou působí odcizeně a budou si muset znovu najít cestu k fanouškům.

Hra Marvel’s Avengers vyjde 15. května příštího roku pro PlayStation 4, Xbox One a PC a bude obsahovat lokalizaci formou českých titulků.

Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
Marvel's Avengers | Foto: Crystal Dynamics
-
-
Související filmy: Marvel's Avengers, Marvel's Spider-Man

Související články:

Herní Avengers nabídnou mnoho hrdinů, zahrajeme si s kamarády?

Square Enix minulý týden konečně představil očekávanou akční hru Marvel’s Avengers, na níž již několik let pracují v Crystal Dynamics (nová Lara Croft).

Milovníci Avengers si na vysněnou hru se svými hrdiny pěkně počkají

Je to přes dva roky, co bylo oznámeno, že herní studio Crystal Dynamics (Tomb Raider) pracuje na titulu, který bude postavený na oblíbených hrdinech Avengers.

Recenze: Marvel's Spider-Man - velký návrat komiksového pavoučka do herního světa

Když společnost Sony oznámila pro svou konzoli PlayStation 4 exkluzivitu Marvel's Spider-Man, zavládlo vzrušení. Konečně hra s oblíbeným pavoučím hrdinou...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: