8.5.2019, 17:00

Sylvester Stallone se pouští do asijských vod

Sylvester Stallone se pouští do asijských vod
Sylvester Stallone | Foto: Rambo 5

Poslední Rambo je ve fázi postprodukce a tak má Sylvester Stallone čas pracovat i na jiných projektech. Tím nejnovějším je remake jihokorejského akčního thrilleru s názvem "The Gangster, The Cop, The Devil", který hodlá produkovat pomocí své společnosti Balboa Productions.

Je to každopádně poměrně překvapivý výběr, neboť snímek ještě neměl v Koreji premiéru. Té by se měl dočkat až příští týden, teprve poté zamířit i do ostatních zemí světa a představit se i na filmovém festival v Cannes.

Stallone má ale asi dobré zdroje a rozhodl se, že do toho půjde. Zda se bude kromě role producenta účastnit natáčení i jinak, zatím neví nejspíše ani on sám. Vše je teprve na začátku.

The Gangster, The Cop, The Devil režíroval Lee Won-tae a hlavním hrdinou jeho příběhu je šéf organizovaného zločinu, který jako jediný přežije poslední útok sériového vraha. Rozhodne se proto, že začne spolupracovat s policejním detektivem a vraha zastaví.

Pro představu vkládáme i oficiální trailer:

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: The Gangster, the Cop, the Devil
Související osoby: Sylvester Stallone, Lee Won-Tae

Související články:

Sylvester Stallone se loučí s Rambem. Kdy bude premiéra?

Společnost Lionsgate včera informovala o datu premiéry posledního celovečerního filmu s vietnamským veteránem Johnem Rambem v podání Sylvestera Stalloneho...

Recenze: Backtrace - Sylvester Stallone hledá nové dno své kariéry

Tušili jsme, že to tak dopadne. Ale naděje umírá poslední. Zázrak se bohužel nekoná - Backtrace je tak bolestivé céčko, jak se tvářil trailer. A možná...

Sylvester Stallone se rozloučil s Rambem i Rockym

Nic dobrého netrvá věčně a Sylvester Stallone se proto loučí s dvojicí postav, které ho proslavily a udržely na výsluní: Johnem Rambem a Rockym Balboou.

Rocky IV: Proč si kdysi vybral Stallone jako soupeře Dolpha Lundgrena?

Do kin přichází Creed II, v němž se s velkou pompou vrací největší Rockyho protivník Ivan Drago v podání Dolpha Lundgrena. Sylvester Stallone k té...

Ankety

Líbí se vám plakát k Nabarvenému ptáčeti?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: