13.3.2018, 14:00

Fantastická zvířata a kde je najít? To už je pasé, brzy nám filmaři prozradí Zločiny Grindelwaldovy

Fantastická zvířata a kde je najít? To už je pasé, brzy nám filmaři prozradí Zločiny Grindelwaldovy
Fantastická zvířata a kde je najít

Je tomu teprve přes rok, co vyšel první díl z plánované pětidílné filmové série Fantastická zvířata a už bylo médiím ohlášeno, že druhý díl je dotočen a na podzim tohoto roku se představí na filmových plátnech.

Filmový producent David Heyman prozradil nové strhující informace ze světa Fantastických zvířat. Ve druhém díle se máme těšit na mnohem temnější atmosféru, než jakou měl díl první. Děj se bude odehrávat převážně v Paříži, ale podíváme se také opět do New Yorku, či Londýna.

Objeví se spousta nových postav, jakou je například Mlokův (Eddie Redmayne) starší bratr Theseus Scamander (Callum Turner). Theseus je na rozdíl od svého mladšího bratra průbojnější a sebevědomější. Za své činy během první světové války je Theseus považován za hrdinu. Chudák Mlok, zdá se tedy být tím méně doceněným mladším bratrem – zatím.

Fantastická zvířata 2: Dostane Johnny Depp padáka kvůli údajnému bití exmanželky? Fantastická zvířata 2: Dostane Johnny Depp padáka kvůli údajnému bití exmanželky?

Jak jistě víte, v poslední době se spustila vlna nejrůznějších sexuálních (a jím podobných) obvinění, která cloumají celým Hollywoodem a každý se...

Theseus nebude zdaleka jedinou novou postavou. Už v prvním díle padla zmínka o Letě Lestrange (Zoë Kravitz). Právě Leta byla dívka, která si jako první získala Mlokovo srdce a to již za jejich společných studiích na Bradavické škole čar a kouzel. Také byl zmíněn ten fakt, že Mloka ze školy vyloučili kvůli tomu, že ohrozil zvířetem jiného studenta. Podle všeho to ale jinak, Mlok vzal na sebe vinu za svou milou. I když byla právě Leta tou, která ohrozila okolí, Mlok, který ji miloval, se nechal vyloučit místo ní. Několik dlouhých let se podle všeho neměli setkat, ale Mlok na ni nikdy nezapomněl a stále u sebe nosil její fotografii. Na propagačních fotografiích se Leta objevuje po boku Thesea. Jak to tedy s nimi doopravdy je? Vyměnila Leta Mloka za jeho staršího bratra? Nebo je pravda ještě úplně někde jinde?

Na scénu nastupuje také mladý Brumbál (Jude Law), který se má stát jednou z dalších hlavních postav série. Podle slov autorky knižních předloh J. K. Rowling je zde možnost, že mezi Grindelwaldem (Johnny Depp) a Brumbálem byl kdysi v minulosti partnerský poměr. Jestli nám film něco prozradí? Podle Heymana je ve druhém díle hlavním tématem láska… a doslova bylo řečeno "láska všeho druhu". Je tudíž dosti možné, že se skutečně nějakých žhavých novinek ze života mladého Brumbála dočkáme.

Co se dá poznat už jen z prvních propagačních fotografií, to je fakt, že se na scénu vrací také Credence (Ezra Miller). Očekává se, že bude vystupovat jako kladná postava. Nebo - přesněji řečeno - postaví se na stranu, která bojuje proti Grindelwaldovi. Je tu velká možnost, že se jedná právě o pomstu, po které díky tomu, co mu Grindelwald v předchozím díle dělal, prahne. 

Další díl z této filmové série se tedy zdá být příběhově velmi silný. Jak se s tím tvůrci poprali a jak ve výsledku bude film vypadat? Bude ještě úspěšnější než díl předchozí? Nebo naopak celou sérii shodí? Na to si budeme muset ještě pár měsíců počkat, já osobně už se ale velmi těším, až film uvidím.

Fantastická zvířata a kde je najít 2 vstoupí do českých kin 15. 11. 2018.

Fantastická zvířata a kde je najít 2
-
-

Související články:

Kouzla a čáry z potterovské kuchyně. Johnny Depp v roli záporáka. Fantastická zvířata 2 mají finální video

Fanoušci fantasy a světa obrýleného čaroděje Harryho Pottera se těší na 15. listopad, kdy bude mít v českých kinech premiéru snímek Fantastická zvířata...

Fantastická zvířata 2: První český trailer s mladým Brumbálem a plakát

Příběh Mloka Scamandera pokračuje a přestože nás od premiéry Fantastických zvířat 2 dělí osm měsíců, studio nespí a přináší fanouškům nové materiály.

Fantastická zvířata 2: Dostane Johnny Depp padáka kvůli údajnému bití exmanželky?

Jak jistě víte, v poslední době se spustila vlna nejrůznějších sexuálních (a jím podobných) obvinění, která cloumají celým Hollywoodem a každý se díky nim...

Fantastická zvířata 2 mají nový název a první fotku s mladým Brumbálem a Mlokovou láskou z mládí

Těšíme se na druhá Fantastická zvířata? Těšíme! Harry Potter to sice není, ale jednoznačně se studiu Warner Bros. povedlo důstojně navázat na slavnou sérii.

Recenze: Fantastická zvířata a kde je najít - druhý pohled

Série o mladistvém kouzelníkovi Harrym Potterovi se završila před víc než pěti lety (poslední díl s podtitulem Relikvie smrti - část 2 měl premiéru v...

Recenze: Fantastická zvířata a kde je najít

New York, někdy okolo roku 1920. Z Evropy přijíždí mladý a trochu neurotický Mlok Scamander (Eddie Redmayne) s kouzelným bezedným kufrem, ve kterém má...

Ankety

Nalákal by Vás film s názvem "Medieval" (Středověký) k návštěvě kina?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: