22.6.2015, 14:00

50. MFF KV: Letošním hvězdným hostem bude Richard Gere!

50. MFF KV: Letošním hvězdným hostem bude Richard Gere!
Letošní ročník karlovarského festivalu slavnostně zahájí snímek Time Out of Mind s Richardem Gerem v hlavní roli. Uvedení filmu herec doprovodí spolu s režisérem Orenem Movermanem a herečkou Jenou Malone.

S melancholickým hrdinou třetího filmu výrazného autorského filmaře Orena Movermana se setkáváme v okamžiku, kdy je z vybydleného a zahnívajícího apartmánu vyhozen na ulici s veškerým vlastnictvím ve dvou igelitkách. Působivý příběh ze života bezdomovce v současném New Yorku nabízí oduševnělou studii muže, jehož jedinou nadějí v bezvýchodné existenci je dávno odcizená dcera, k níž se snaží najít cestu.

Oblíbený Richard Gere převezme na 50. MFF Karlovy Vary nejvyšší ocenění - Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Karlovarský festival představí všestrannou hereckou osobnost Richarda Gerea dvěma snímky – psychologickým dramatem muže hledajícího vztah k odcizené dceři Time Out of Mind (2014) a dramatem Franny (2015), příběhem filantropa, který vstoupí do života mladému manželskému páru ve snaze vyrovnat se s traumaty minulosti.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist