Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Pája DJ
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
147
Od nejnovějších
Všechno, všude, najednou
(2022)
1. 9. 2022
7
The Batman
(2022)
1. 9. 2022
7.5
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
(2022)
1. 9. 2022
6.5
Zranitelná srdce
(2022)
1. 9. 2022
7
Stínohra
(2022)
1. 9. 2022
6.5
Men
(2022)
1. 9. 2022
8.5
Doctor Strange
(2016)
25. 8. 2020
7.5
Contratiempo
(2016)
25. 8. 2020
9
Útěk z Pretorie
(2020)
25. 8. 2020
7
Modelář
(2020)
4. 8. 2020
7
Bloodshot
(2020)
4. 8. 2020
7
Vyproštění
(2020)
4. 8. 2020
8
Taxikář
(1976)
12. 11. 2019
7.5
Král komedie
(1982)
12. 11. 2019
7.5
Joker
(2019)
12. 11. 2019
10
Národní třída
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Ég Man Þig
(2017)
1. 10. 2019
7.5
Co jsme komu zase udělali?
(2019)
1. 10. 2019
7.5
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
3. 9. 2019
6.5
Slunovrat
(2019)
3. 9. 2019
7.5
Zlato
(2016)
3. 9. 2019
7
Mumie
(2017)
26. 6. 2019
7
Jack Reacher: Poslední výstřel
(2012)
26. 6. 2019
6.5
Nevědomí
(2013)
26. 6. 2019
7
John Wick 3
(2019)
17. 5. 2019
7.5
John Wick 2
(2017)
14. 5. 2019
7.5
Složka 64
(2018)
14. 5. 2019
8
Skleněný
(2019)
14. 5. 2019
8
Quantum of Solace
(2008)
26. 6. 2018
8
Casino Royale
(2006)
26. 6. 2018
8.5
Pokoj v Římě
(2010)
26. 6. 2018
7
Debbie a její parťačky
(2018)
11. 6. 2018
8.5
Město 44
(2014)
6. 6. 2018
8.5
Delirium
(2018)
6. 6. 2018
6
Tiché místo
(2018)
6. 6. 2018
8.5
Vesnice
(2004)
28. 11. 2017
7.5
Poseidon
(2006)
28. 11. 2017
7.5
Vražda v Orient expresu
(2017)
28. 11. 2017
7.5
Atomic Blonde: Bez lítosti
(2017)
12. 8. 2017
8.5
Ghost in the Shell
(2017)
12. 8. 2017
7
Načíst další
1
2
3
4