Deadpool (USA)
USA USA
108 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-fi, Thriller
Motto: Je tak cool, že kažej vool skončí vejpool

Obsah

:
Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje více »« méně

Režie

:
Tim Miller (II)

Scénář

:
Rob Liefeld Fabian Nicieza Rhett Reese Paul Wernick

Herci

:
Ryan Reynolds Karan Soni Ed Skrein Michael Benyaer Stefan Kapicic ...
Premiéra: 11. 2. 2016
Distributor: CinemArt
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  1
  0
  9. 6. 2016
  sabule (12723 bodů)

  Výborná lehce ujetá komiksová sprosťárna,kde si k sobě jeho hlavní hrdina přibere ještě velmi zajímavé týpky,aby se pomstil jednomu padouchovi a jeho partičce pomatenců.Jedna z nejlepších akcí podle komiksu,které jsem v poslední době viděl a i sešitová předloha stojí za to.

 • 100%
  0
  0
  9. 6. 2016
  bayern (12439 bodů)

  Jeden z nejlepších comicsáků poslední doby,lehce přisprostlý,ale právě proto výborný.Antihrdinové se s ničím nemazlý a hlavní hvězda spolu s brnklými pomocníky to nemá opravdu lehké,ale dobro (i když to není úplně v pravém slova smyslu) samozřejmě zvítězí!

 • 5%
  2
  16
  15. 2. 2016
  Sheldon (9341 bodů)

  Jsou filmy dobré, špatné a pak je tu Deadpool, něco úplně nejhoršího, co jsem kdy v kině dosud viděl. Po dvaceti minutách jsem z kina odešel fakt naštvanej. Dementní dialogy, hlavní hrdina totální hovado a humor jak z pomocný školy. Tohle opravdu ne, Marvel si sáhl na pomyslné dno.

 • 90%
  0
  0
  10. 3. 2016
  headhunter (9226 bodů)

  EH! No podivnost, no, ne? :-)

 • 80%
  1
  0
  4. 5. 2016
  lamps (6963 bodů)

  Deadpool je fajn týpek. Potěšilo mě, jak si umí otevřeně a bez obalu utahovat ze schématicky jednorozměrných a neoriginálních příběhů marvelovského univerza nejen tím, že k nim často odkazuje verbálně a že on sám je ten poslední, komu by psychiatr napsal do posudku výrazy jako "super" nebo dokonce "hrdina", ale také tím, že jeho příběh je podávaný vtipně, na více časových rovinách, ale přesto soudržně a hlavně sympaticky. Scénář sice vystřílí nejvíc brutální rány hned ze začátku (a to nepočítám naprosto geniální úvodní titulkovou scénu) a motivy kolem Wilsonova přerodu v superhrdinu a následné nahánění padoucha zapadají do onoho většinou zesměšňovaného komiksového schématu asi více, než bylo zamýšleno, ale film dokáže pořád bavit, přestože překvapovat postupně přestane a divák už jen čeká, jakou hovadinu mistr Pool zase vypustí z huby. Akční sekvence jsou pak úžasně dravé, nápadité a nevypadají příliš uměle, love story je ok, ale možná trochu zbytečná, a o hercích snad jen to, že Ryan Reynolds to zmákl s přehledem a že ostatní představují v podstatě jen nadbytečné figurky v jeho mládeži nepřístupné extravagantní one-man-show. Spokojený určitě jsem, ale Strážci galaxie mě pobavili, navzdory odfláklejšímu příběhu, o něco více...

 • 75%
  1
  0
  28. 3. 2016
  squirrelpool (4127 bodů)

  Předesílám, že nezastávám názor - film se musí předlohy držet zuby nehty.
  Tak nejprve kladné dojmy.
  Deadpool je rychlý, vtipný a hlavně tohle je v celku Deadpool. Je to skutečný Ukecaný žoldák. Kecá a kecá. Dělá narážky na všechno - filmy, komiksy, tvůrce, celebrity (hl. Hugo Jackman), i sám na sebe (postavu i herce). Bál jsem se jak si poradí se zhuštěním příběhu, už řadu let zaběhnutého hrdiny, do jednoho filmu. No povedlo se to docela dobře. Colossus a Negasonic jdou k Deadpoolvi, až překvapivě dobře. Co mě vážně potěšilo, a co jsem VÁŽNĚ nečekal bylo jednak použití Pool-O-Vision(scéna se zvířátky) a návštěva Boba. Pro nezasažené předlohou, ten Bob (chlapík ve výstroji, pracující pro Francise, kterého nezabil) není jen nějaký známý z Wadovi minulosti. V komiksu je to Deadpoolův kámoš, podobně jako Weasel, pracující pro Hydru(viz Captain America). A je to asi jediný člověk, který má Deadpoola rád. Další plus je Gina Carano. Jo souhlasím s Colossusem, je to fakt moc pěkná ženská.
  A teď co mi vadilo.
  Tak hlavně to jsou neustálé vtipy o sexu, které, až na pár výjimek nejsou moc k smíchu. Deadpool je samozřejmě trousí, ale čas od času. Oni prostě vzali pouze jeden aspekt Wadovi osobnosti a ten nafoukly. Deadpool není jenom sprostý prevít. V jádru má dobré srdce a chce být hrdinou, to ostatní ho neberou, protože je jaký je. Taky chybí taková ta jeho dětská naivita. Taky ty náznaky možné homosexuality. Jako těžko v Marvelu najít heterosexuálnějšího hrdinu. Snad ani Ironman není víc na ženský. Akorát v případě Starka je zájem oboustraný. Potom je to téměř nepostřehnutelný rozdíl v osobnosti před a po proceduře. Ta by přeci měla být příčinou jeho bláznovství. Další věc je Ed Skrein, to je nic moc záporák. No a poslední věc je značná povrchnost příběhu. Dva zamilovaný(úplný magoři) a superhrdinská honba za pomstou. Může to mást, ale nic hlubšího v tom není. Poslední věc je Reynolds, ten vážně leze krkem a celé kazí. Škoda.

  P.S. Dolph Lundgren by mohl být fakt dobrý Cable.

 • 65%
  3
  1
  13. 2. 2016
  FilipusMuff (3407 bodů)

  Prostě takovej generickej film, kterej je dělanej přesně na míru dnešní 15-23 kategorii. No ale nemyslim si že toto by byl film o kterym by se mělo v budoucnu ještě nějak moc mluvit... /-/ Znova bych se na něj už asi nepodíval..

  • Tak akorát velká stopáž
  • Proplouvání mezi minulostí a přítomností.!! (u tohohoto filmu hodně zásadní +)
  • Pro mě ne moc dobře snesitelnej "seriálovej humor"
  • Moc jednoduchej děj
 • 15%
  0
  1
  9. 8. 2016
  Schneefee (3146 bodů)

  V ramci zanru to uplny prusvih neni, pominu-li ze dejove to je opet o tom samem co x dalsich filmu tohoto zanru...hlavni hrdina neni vubec koukatelny, takze jsem celkem rada, ze podstatnou cast filmu ma na sobe masku. Budiz mu k dobru, ze je vetsi drsnak nez cela slavna Suicide Squad dohromady

 • 85%
  4
  1
  21. 2. 2016
  rkotvald (2743 bodů)

  Deadpool splnil co si předsevzal. Servíruje naprosto nekompromisní, zábavnou a neskutečně nápaditou podívanou, která je jak věrná komiksové předloze, tak nezklame filmové fanoušky. Těch pár úkroků k šabloně pro superhrdinské originy je trochu rušivých, nicméně potřebných. I přes ně je ovšem filmový Deadpool jedna velká jízda od začátku do konce, která nezklame jak příznivce předlohy tak filmové diváky předlohou netknuté. Slušné herecké obsazení, skvělý scénář, výborná hudební stránka a film, který s rozpočtem zlomku toho co konkurence, zašlape spoustu z ní do země tak nekompromisním způsobem, že mu u toho ještě budete fandit. Zkrátka jedna velká radost, po které budete chtít přídavek.

 • 80%
  2
  0
  26. 2. 2016
  Ombak_Penari (2731 bodů)

  Deadpool není zdaleka první antihrdina, který jde proti standardům superhrdinských filmů. Ale dělá to nejlíp. Je schopný shazovat všechna zažitá klišé, zavedené postupy, charaktery i sám sebe a svého hereckého představitele. V tom spočívá celé kouzlo. Vtipů je ve filmu celá řada, ale jen některé fungují opravdu tak, jak tvůrci zamýšleli. Některé jsou naopak vyloženě pubertální až trapné či několikrát zbytečně opakované a zamrzí i takové, které byly velmi dobře myšlené, ale ne úplně přesně načasované a provedené (narážky na Star Wars či na vlastní herectví Ryana Reynoldse). Obecně tedy vtipnost není tak přesně trefená jako třeba u Strážců Galaxie, ale i tak je snímek prošpikován tolika povedenými kousky, že zvládá v pohodě bavit celou dobu a spolu s dobře zvoleným vypravěčským postupem krásně zakrývá i fakt, že příběhově je Deadpool úplně stejně jalový jako každý jiný superhrdinský flák.

 • 75%
  0
  0
  17. 4. 2016
  HappyPiere (2730 bodů)

  Skvělá ukázka nového přístupu k propagaci filmů, která z jednorázový záležitosti udělala jeden z nejvýdělečnějších komiksových (mutantích) příběhů. Ale samotný film je opravdovým svěžím vánkem. Bohužel na mě úplně nefungovaly ty "úchylnější" vtipy, ale za to jsem si užíval bourání 4 stěny, popkulturní odkazy, povedený překlad a hlavně pořádně krvavou akci. Uvidíme, co s pokračováním udělá větší rozpočet a jestli forma nedostane přednost před nápady...

 • 85%
  1
  0
  17. 3. 2016
  FiL44 (2596 bodů)

  Přesně taková pecka jakou jsem čekal. Bavil jsem se dobře, přeso, že předlohu neznám. Spousta narážek na komiksové filmy potěšila

 • 85%
  0
  0
  15. 1. 2017
  JosefTomas (2523 bodů)

  Hláškami nabytý anti-hrdina, který nemá přezdívku ukecaný žoldák nadarmo.

 • 90%
  1
  0
  16. 3. 2016
  alexik789 (2500 bodů)

  Ačkoli jsem toho od snímku příliš nečekala, byla jsem po odchodu z kina přímo nadšená. Už dlouho jsem se takto nebavila!

 • 100%
  0
  0
  18. 6. 2016
  leafroller (1374 bodů)

  "Vypadáš jak Freddy Krueger, co pad xichtem na plastickou mapu Utahu." U týhle hlášky jsem se smál asi nejvíc, ale ani ty ostatní nebyly k zahození. Svižné, vtipné, hodně ironie a parodie, velmi současné a současně velmi komixové. Kruté násilí střídá romantické scény, ba co víc, občas je to smíchané. Co si přát více?! Po Green Lanternovi, který byl hodně pro děti, si pan Reynolds střihnul film pro poněkud odrostlejší diváky. A já přetékám nadšením nad filmem roku.

 • 90%
  0
  0
  30. 1. 2017
  Rapaport (1001 bodů)

  na to jsem se fakt těšil. Hláškující anti-super-ne-hrdina Deadpool je báječná podívaná a do detailů povedená marvelovská jízda. I když se trochu z marvelovského stylu vymyká, právě tím, že si z něj utahuje. Skryté legrácky na jiné marvelovské hrdiny, hlavně x-meny, je film nabitý stejně jako akčními scénami a hlášky, nad kterými by Kapitán America zbledl.

 • 75%
  2
  0
  12. 2. 2016
  marie-kolarova (972 bodů)

  Deadpool si umí sympaticky dělat legraci sám se sebe a ukazuje, že je rozumně nad věcí. Obsahuje i přiměřeně zvolenou romantickou linii. Není však ničím víc, než zábavným kouskem pro teanegry. Jednou nekorektní je fajn, opakovaně a za každou cenu, začíná být trochu nuda. Jakákoliv nekorektnost je v současné době vysoce ceněna, a sami uznáte, že pro muže s poněkud většími pupínky po celém těle, není vhodnější spolubydlící než postarší nevidomá černoška. A on jí s úlevou může říct, že slepá a nikoliv zrakově odlišná. Deadpool je lehce frackovitý a fajnově shazující vznešené kecy obalené do rádoby ideálů. Milé jsou také jeho vlastní komentáře dění na plátně.

 • 90%
  3
  1
  24. 3. 2016
  Tomas_313 (947 bodů)

  Reynolds konečně našel postavu, která má srovnatelně velké ego jako on sám a co je více než překvapivé, perfektně mu to sedí. Po nepříliš vydařeném ztvárnění Deadpoola v X-men Origins: Wolverine a tragickém Green Lanternovi se napotřetí vše vydařilo a největší marvelácký prasák ukázal, že má své podmanivé kouzlo. Otázka tedy zní: Jak se Deadpool odlišuje od ostatních filmů se superhrdiny ? Má odpověď: Nebere sebe ani své všemohoucí steroidové kamarády příliš vážně, čímž se rapidně liší od všeho minulého ( a zřejmě i budoucího ) týkajícího se štramáků v latexu. Je vulgární, v poměru se svými kolegy drsný, překypuje oplzlými vtipy a vlastně není ani hrdina. Přinesl na scénu přesný opak toho, co bylo doposud v těchto filmech viděno a navíc to udělal s noblesní grácií a ve správný čas. I přes nízký rozpočet a absenci mladšího obecenstva Deadpool získal nehynoucí slávu a dal světu, co sliboval. Rozhodně to bylo působivé, ale přece jenom musím ukojit své choutky a trochu si rýpnout. Snaha scénáristů vytvořit originální postavu vygradovala trochu opačným směrem než bylo zamýšleno. Je jednoduché předpovědět, že Captain America zase pronese nějakou tu přehnaně patriotickou hlášku a že Black Widow bude po dalším filmu zase na pár dní nejčastějším účastníkem snů mužského obecenstva. S Deadpoolem je to bohužel velmi podobné, po chvíli očekáváte neočekávané, vyhlížíte zvrácený vtípek za každým rohem a když je vám konečně naservírován na zlatém podnose, už to nějak není ono. Proč ale naříkat, z kina jsem si kromě použité stříkačky zastrčené v sedadle odnesl přesně to, o co jsem žádal a toužebně prosil. Spokojenost. 90%

 • 95%
  1
  0
  7. 4. 2016
  Innuendo (882 bodů)

  Jsem zvědav co po tomhle bude následovat. Těším se na nový trend.

 • 65%
  0
  0
  17. 9. 2016
  davsuch (865 bodů)

  Až na to, že je Deadpool svým charakterem úplně jiná akční postava, než všechny ostatní od Marvela, tak tento film nepřináší nic nového. Je to klasický případ hrdiny co bojuje se zloduchem a nakonec vyhraje.

  • charakter hlavního hrdiny
  • nezachraňuje se tu celý svět jak je to u komiksů zvykem
  • pořád stejná šablona děje
 • 90%
  1
  1
  4. 3. 2016
  voleman (854 bodů)

  Tak tohle se Marvelu opravdu povedlo. Jde o skvěle natočený film s obrovským nadhledem a spoustou skvělých hlášek. Díky Rkovému ratingu se ve filmu objevují věci, které právě ostatním komixárnám tolik chybí a právě tenhle film je na nich v podstatě postaven. Skvěle si utahuje ze sebe i ze všech vážněji laděných Marvelovek, které se mi v poslední době již zdají dost tuctové a všechny na jedno brdo. Deadpool, ale naštěstí přináší do těchto stojatých vod současných komixových adaptací onu potřebnou dávku dospělejší brutality i humoru. Velmi se mi také líbil způsob vyprávění příběhu, kdy vám do děje vstupuje hlavní protagonista, který si je vědom svého působení ve filmu, což je velmi originální a zábavné. Deadpool se tedy opravdu povedl a pro mě je to třeba mnohem lepší a zábavnější film než všechny Marvelovky z posledních tří let. Směle pak může konkurovat i svým způsobem podobnému Kick-Ass, který je ovšem v mnoha ohledech zas úplně jiný. 90%

 • 95%
  0
  1
  1. 3. 2016
  PandaPool (820 bodů)

  Já si myslim že deadpool super ultra mega libovej antihrdina a ten chytrolín sheldon co tam psal že je prej úplnej kretén a že si marvel sáhnul až na úplný dno je akorát pablb co o deadpoolovi vůbec nic neví a tak se rozhot že tady na něj napíše špatnej komentář.To je jako kdybych já nic nevěděl o x-menech a pak o nich napsal špatnou recenzi a byl na ně nasranej že je nerealistickej protože tam sou pubertální mutanti ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 • 15%
  0
  3
  27. 2. 2016
  batal (814 bodů)

  totální šunt

 • 80%
  0
  0
  10. 6. 2016
  Fxxx (797 bodů)

  Celkem vtipná parodie se spoustou odkazů na další filmy a hlavně komiksové superhrdiny. Dávám pěkných 80 %. Jediné, co mi opravdu dost vadilo, byl překlad do českých titulků. Téměř všechny jmenné odkazy na většinou američanům známé postavy byly změněny na jiné, které, patrně dle názoru překladatele nebo objednatele, budou nám známější. A co bylo ještě horší, byly kompletní změny spousty metafor a hlášek. Tam si autor titulků vymýšlel, co ho napadlo, překrucoval a hodně zjemňoval,

 • 95%
  0
  0
  10. 6. 2016
  Brcolka (750 bodů)

  Každý mi říkal ať si na Deadpoola zajdu do kina, že je to velká sranda a oni fakt nekecali. Dobře jsem se bavil. Líbí se mi jak si tam ze sebe dělá zadeček a ty vtípky třeba o ikei a podobně. Ryan mi tam moc nesedí ale zase tak strašný výkon nepodal.

 • 85%
  3
  2
  11. 2. 2016
  martin-kubista (692 bodů)

  Na tenhle film jsem docela těšil a dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Film je prošpikovaný vtipnými hláškami, odkazy na jiné film, postavy, herce. Hlavní hrdina se nebere vůbec vážně a má dost přisprostlej slovník :) Vlastně celý film je sice vtipný, ale humor je místy docela drsný včetně některých scén (fanoušci KickAss si přijdou na své :) ) Akce možná mohlo být trochu více, ale i tak jsem se celou dobu bavil a ani chvíli nenudil. Všem fanouškům komiksů můžu jen doporučit.

  • vtip
  • odkazy na jiné filmy, herce, postavy
  • trochu méně akce
 • 90%
  1
  1
  26. 4. 2016
  Punisher (691 bodů)

  Nářez, bomba, pecka..už úvodní titulky napověděly, že nejde o žádnou přetvářku, přímo ukazují divákovi co mu film nabídne. A celej film je ve velmi poživatelný formě, na čemž se silně podepsala eRková přístupnost. Hlášky, humor, akce, žádná cenzura - to je to co člověk od tohoto filmu chce a taky to dostane.

  • hlášky
  • narážky
  • deadpool
  • efekty
  • 95%
   0
   0
   16. 4. 2016
   tedoun (639 bodů)

   Snad nejlepší Marvelovka! Akorát nevěřím tomu, že to někdy bude vysílat televize - protože takový super sprostý film by dostal velkou pokutu od rady :-D Tento film je takový southpark v obleku polo spidermana - ale jo dle mně je to jeden z lepších komediální film roku 2016

  • 80%
   0
   0
   16. 3. 2016
   EXpenzza (597 bodů)

   Nahláškovaná poloparodie, kde ani nejde tolik o akci, jako o Deadpoolovy kecy. Ryan Reynolds je dobrej, Morena Baccarin od dob Firefly nezestárla snad ani o den, akorát ten záporák mi přišel jako takovej homouš. Mám teď chuť koupit si hru Deadpool a číst si jeho komiksy.

  • 100%
   2
   3
   15. 2. 2016
   Senn (590 bodů)

   Skvělý film, na který jsem se opravdu těšil, a prostě můžu jen doporučit. Jednoduchý děj, ale za to plný humoru, prostě Deadpool si nebere servítky a řekne co si myslí. Skvěle zakomponovaná hudba, která filmu dodává další vtip.

   • vtip
   • propojení x-meny
   • hudba
   1 2 3 4 5 dalsi posledni
   83 79 ?
   • Frix 70%
   • terka-terinka 75%
   • Markykucerka 100%
   • B3RO5H 95%
   • Jarusu 80%
   • martin-fryz 90%
   • kubi.sarka 90%
   • Akarot 85%
   • Evels 85%
   • tomas-robovsky 100%
   všechna hodnocení (355)
   jak hlasovat?

   V TV

   V žebříčcích uživatelů

   1. místo z 6 v žebříčku uživatele maniak
   1. místo z 1 v žebříčku uživatele adus-raca
   2. místo z 13 v žebříčku uživatele enrico-bonsch
   4. místo z 8 v žebříčku uživatele Whoossain
   8. místo z 8 v žebříčku uživatele peta225
   9. místo z 14 v žebříčku uživatele Rezet
   20. místo z 22 v žebříčku uživatele starskyxaj
   5. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: