qlqlo
Komentáře

 • 50%
  0
  0
  7. 8. 2021

  Nejslabší Expendables. Někomu ten směr možná vyhovuje, Patrick Hughes ale podle mě natočil úplně standardní velkolepý akčňák, který už výrazněji netěží z faktu, že se v něm sešly obří akční hvězdy. Prostě je tu parta ostrých borců různého věku, kteří se musí naučit táhnout za jeden provaz, a kolem nich pobíhá spousta postradatelných ozbrojených ňoumů.

 • 60%
  0
  0
  7. 8. 2021

  Asi nejslabsi Ritchieho film, tohle me fakt zklamalo. Necekejte zadnou cernou komedii, zadnej chytrej pribeh ani super cool zabery a hlasky, tohle je proste drsnej thriller, kde se toho moc nenamluvi, postavy jsou jen tak nacrtnuty aby se nereklo, pribeh je predvidatelnej a dal by se shrnout asi tak do dvou vet a jsou tu asi tak dve akce, takze ani Statham nedostane prostor neco poradne predvest. Furt je to sice Ritchie, takze natoceny je to naprosto sebejiste a herecka sestava je lahudkova a kdyby tohle natocil nejakej prumernejsi reziser, muze si gratulovat, jaky to ma skvely becko, jenze od Ritchieho proste cekam vic.

 • 70%
  0
  0
  7. 8. 2021

  Je tohle normální? Akční sci-fi, kde se zabíjí vetřelci po stovkách mě dojalo víc než leckterá slaďárna. Efekty taky slušný a výkon Yvonne Strahovski ve vedlejší roli naprosto skvělý. Jediné co mi vadilo byl Chris Pratt. Na roli drsňáka se prostě vůbec nehodí. Ať radši zůstane u hraní rádoby vtipných postav jako je Star Lord.

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita