Ivan Pokorný

?

Pro výpočet aktuálního kariérního skóre využíváme uživatelské hodnocení u filmů a seriálů skrz celou kariéru tvůrce. Největší váhu pro výpočet mají poslední díla kariéry. Výsledné číslo ovlivňuje také popularita, oblíbenost a získání filmového ocenění.

Pro výpočet kariérního skóre nebyly splněny podmínky.

Ivan Pokorný
Absolvoval DAMU (obor herectví), hrál v různých českých divadlech, ve filmu a v televizi. V roce 1983 emigroval do Rakouska, docent na Vídeňské konzervatoři, později režíroval v rakouských a německých divadlech (m.j.Vídeň, Brémy, Konstanz, Kolín, Drážďany). V roce 1995 se vrátil do České republiky. Jako režisér je uveden pod řadou dokumentů, televizních filmů a seriálů pro dospělé i dětské diváky (na některých projektech se podílel jako producent nebo koproducent).


Ivan Pokorný: Nejlepší filmy a seriály


Ivan Pokorný: Filmografie 39
Dodatečné informace

Narození:
12. 12. 1952
Praha, Československo

Další články

 1. TV Nova prodala práva na seriál Expozitura do USA
  18. 4. 2011
  TV Nova prodala práva na seriál Expozitura do USA

  Televizi Nova se podařilo prodat do USA adaptační práva na kriminální seriál Expozitura, který se natáčel v roce 2008. Tato šestnáctidílná série se stala prvním českým seriálem, který v podobě adaptace prorazil na americký trh. Ironií osudu je, že Nova svůj údajně nejkvalitnější tvůrčí počin na českých obrazovkách stále ještě neodvysílala.

 2. Kriminálka Anděl se vrací. Policistům v ní půjde o život!
  21. 3. 2011
  Kriminálka Anděl se vrací. Policistům v ní půjde o život!