Čína Čína
97 minut

Žánry

:
Akční

Obsah

:
Ostrov Tianhuo je tak krásný, že většina lidí při návštěvě tamního zábavního parku lehce zapomene, že je umístěn na jedné z nejslavnějších vulkanických více »« méně

Režie

:
Simon West

Scénář

:
Wei Bu Sidney King

Herci

:
Xueqi Wang Hannah Quinlivan Shawn Dou Jason Isaacs An Bai ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Skyfire. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Skyfire myslíte! K 5. říjnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28176 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Skyfire


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  2. 12. 2021
  Martrix (2569 bodů)

  Pokud na otázku co čekáte od katastrofického filmu odpovíte, že hlavně skvělý vizuál a trochu toho napětí, tak si Skyfire užijete. Simon West má evidentně nakoukáno jak od Ronalda Emmericha, tak Rogera Donaldsona. Vybuchuje mu to jedna radost, trikové efekty jsou na špičkové úrovni, takže mu nic nebránilo protáhnout všechny postavy přepálenou akcí, která prostě k těmto filmům patří. Přece všichni nenastoupí do člunů a jen tak neodjedou, ne? No a k čemu by byl katastrofický film, kdyby v něm nebyly postavy, na kterých bude divákovi záležet. Navíc tak pěkná katastrofa jakou je výbuch sopky, může posloužit i k urovnání nejednoho pošramoceného vztahu. A na vztahy jsou Číňani machři. Existuje vcelku slušná možnost, že to co se mi zdá být jako patetické ždímání emocí, na některé lidi, resp. Číňany opravdu funguje. Asi proto, že takovou mentalitu prostě mají. Nebo jsem cynické hovado. I to může být pravý důvod, proč nejsem Skyfire ochoten brát vážněji, než třeba Drtivý odpad a jemu podobné filmostrofy. Pro mě je Skyfire jen popkornová zábava, která se místy snaží být něčím víc...což je chválihodné, ale zároveň je to i důvod, proč nedám vyšší hodnocení.

Hodnocení a recenze Skyfire

63 ? ?
jak hlasovat?
 • Martrix 60%
 • Brenan88 65%
všechna hodnocení (2)