USA USA
96 minut

Obsah

:
Původní režisérská verze snímku z roku 2002. Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který zanechává stopy na jeho více »« méně

Režie

:
Jim Gillespie

Herci

:
Sylvester Stallone Charles S. Dutton Polly Walker Kris Kristofferson Mif ...
Jste na stránce filmu Detox. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Detox myslíte! K 14. květnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27638 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Tom Hardy (5121 bodů)

  Napravení starých hříchů a potvrzení toho, že režisér zpravidla ví, co dělá a zmrví mu to studio. Pořád sice platí, že finální vyvražďování není příliš zajímavé (postav je příliš, aby přechod z "tajemného zabijáka" na Jasona Voorheese nepůsobil na sílu) a i v případě režisérské verze se karty vyloží až příliš rychle na stůl (pokud jde o odhalení identity vraha). Ale ve výsledku mám z režisérské verze mnohem lepší pocit a přijde mi škoda, že ho studio zařízlo. Svou skladbou a postupnou prací s informacemi jde o výrazně chytřejší podívanou, podstatně lépe zde vynikne Stalloneho dramatický výkon (režisérská verze má sice "jen" o pět minut více než kinoverze, ale neobsahuje závěrečné titulky, takže jsme ve skutečnosti na nějakých 10 minutách), nemluvě o přehlednějším představení vedlejších charakterů. Bohužel i tak nelze režisérskou verzi plně ostatním doporučit, protože její kvalita je mizerná. Jde o přepis z VHSky a kvalita obrazu je na hraně snesitelnosti. Svou cenu má tak především pro Slyovi fanoušky a zvědavce jako jsem já, kteří chtějí znát odpověď na otázku "co mohlo být".

75 ? ?
jak hlasovat?
 • Tom Hardy 75%
všechna hodnocení (1)