Zet box

61%

Dynamický aktivizační magazín pro starší děti zaměřený na volný čas. Věnuje se specificky hrám a herním aktivitám v širším slova smyslu. Seznamuje diváky recenzním způsobem s herními novinkami a zásadními herními tituly (videohry, deskové hry, karetní hry apod.) v reportážích představuje další volnočasové aktivity založené na herním nebo soutěžním principu, ukazuje svět okolo her a činnosti s ním spojené a související obecnější témata (např. turnaje, profesionální hráče PC her, sběratelství, proces vzniku hry, recenzenty her, širší kontext hráčství videoher apod.) Pořad vždy směřuje k inspiraci, aktivizovaci a vlastní činnosti diváků.
Zet box je nový pořad, který vás nikdy nenechá na holičkách a pošle nudu na hanbu. Má vždycky dobrý nápad, jak zatočit s dlouhou chvílí. Vše,co vám nabízí zažijete na vlastní kůži a doslova to platí v rubrice Jdeme do toho! Do té se můžeš dostat i ty se svým nápadem, co si chceš vyzkoušet, co se chceš naučit, kam se chceš podívat, zkrátka na co si chceš zahrát. Stačí, když nám svůj nápad napíšeš a přístě do toho půjdeme právě s tebou.
V prvním dílu Zet boxu si představíme geocaching, několik nových počítačových her, zkusíme si tandemový seskok padákem a nakoukneme do světa deskových her.
Moderují Naomi Adachi a Matyáš Valenta.   (oficiální text distributora)Dodatečné informace

Původní název:
Zet box (více)
  • Česká republika Zet box
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění