Policie v akci

20%
Policie v akci
Plakát traileru

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

Duffman97
Duffman97
1 592 bodů
2
Tady někoho zjevně inspirovala "kvalitní" produkce TV Barrandov. Pořad o "skutečných" zločinech s "reálnými" policisty.No...nedalo mi to a musel jsem to zkouknout.A upřímě jsem se královsky bavil.To jak účastníci vystupují je tak k smíchu že tomu prostě nejde dát odpad :D Ještě ať tam hodí všeznalého Honzíka Musilů s ustaraným výrazem a bude to úplně dokonalé.
fido68
fido68
1 453 bodů
6
Tento pořad je sice poučný jak se zachovat v různých případech, ale někdy mi připadne, že je to přitažené za vlasy. Některé příhody mi ale daly hodně a některé jsou i dojemné. Obdivuji policii, když je celkem venku kosa a oni se musí svléknout a doplavat si pro pachatele, který uteče na ostrůvek, kde si myslí, že ho nedopadnou.
Ku
460 bodů
3
Strašný

Dodatečné informace

Původní název:
Policie v akci (více)
  • Česká republika Policie v akci
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění

Předplatná

Powered byJustWatch