Demolition

73%

Komentáře a recenze 6

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
9
To že Jake Gyllenhaal patří mezi hereckou špičku vím už dávno,ale on každým svým novým filmem laťku ještě trochu posune. O filmu Demolition jsem nevěděl vůbec nic,vlastně jsem věděl jen to,že tam hraje Jake. O to víc jsem byl překvapený o jak silný příběh se jedná. Po celou dobu jsem jen seděl s otevřenou pusou a úžíval si film jenž v sobě skrýval tolik emocí a pocitů,že jsem nesmírně vděčný za jeho shlédnutí.
Pete69
Pete69
30 588 bodů
6
Demolition je hodně zvláštní film, je to pěkně natočené, na jednou stranu vypadá film strašně free, ale ke konci se Jake Gyllenhaal projeví a má to hloubku. Zahrál jako vždy skvěle a film táhnul. Na mě to bylo ale přeci jen až moc sterilní a vizuálně prázdné.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Jakeovi hned na začátku zemře žena a jeho způsob vyrovnávání se s tím je ..docela crazy. Stane se z něj takový poloblázen vyžívající se v demolici věcí (protože když chceš přijít na to, proč něco nefugnuje, musíš to rozebrat), a o tom je vlastně skoro celý film. Není to vůbec špatné, ale rozhodně ne tak dobré, jak mohlo být.
slord
slord
3 842 bodů
10
Demolition, aký to výstižný názov, keďže na konci som sa cítil dosť zdemolovane. Film sa zaoberá silnými témami ako je strata blízkej osoby a vyrovnanie sa s tým, ako aj hľadanie samého seba. Chvíľami som sa usmieval od ucha k uchu, chvíľami utieral tečúce slzy, správne namixovaný koktejl emócií. Jake Gyllenhaal je v roli muža, ktorý trúchli za svojou ženou po svojom neprekvapivo výborný, aj keď zo začiatku jeho postava nie je najsympatickejšia, tak postupom času si u diváka tie sympatie získa, skvelo ho dopĺňa aj Naomi Watts, ich netradičný vzťah ma bavil. Film stojí hlavne na dialógoch, a tie pôsobia veľmi prirodzene a autenticky. Nečakal som veľa, ale dostal som krásny a silný zážitok, ktorý len tak z hlavy nedostanem, kto nevidel, nech to napraví, stojí to za to. 9,5/10
65David21
65David21
2 613 bodů
8
Získávalo se mně to postupně. Z počátku mě to nudilo, postupně jsem s napětím sledoval každou scénu. Mělo to chytrý scénář a zajímavý příběh. Působilo to dost depresivně, ovšem má to pěkný uspokojují závěr. Celé to ještě mnohem výše pozvedává geniální Jake Gylleenhaal. Znovu prokázal, jak hrozně dobrým je hercem. 80%