Tvůrci a herci filmu El secuestro de Anabel

?

Obsazení, herci, tvůrci a postavy

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Námět


Zvuk


Produkce

Vše o tvůrcích El secuestro de Anabel

Snímek El secuestro de Anabel byl představen v roce 2010 a spadá do žánru/ů: Drama, Krimi.

El secuestro de Anabel - Herci a postavy

V hlavních rolích El secuestro de Anabel se představí: Enrique Villén jako Antonio Rojas García, Luisa Martín jako Juana, Juan Antonio Codina jako Ciri, Amparo Climent jako Eva a Roberto Quintana jako Simón Magallanes.

V dalších rolích uvidíte například: Toni Misó jako Comisario Méndez, Juanma Navas jako Policía 2, Juan Antonio Quintana jako Cirilo, Fermí Reixach jako Álvaro Quintana, Carmen Segarra jako Tata, Julio Vélez jako Alfonso Rojas García a Julio Arrojo.

El secuestro de Anabel režie a scénář

Režie El secuestro de Anabel se zhostil tým, který vedli: Luis Oliveros, známý svým dílem Entrevías a Pedro Costa, známý svým dílem Případ Almeria.

Produkce, střih a hudba tv filmu El secuestro de Anabel

Produkci El secuestro de Anabel zajistili Helena Moreno Núñez a Pedro Costa, kteří dohlíželi na všechny aspekty natáčení. Zvuk měl na starosti Javier Cámara.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.