Pokud vám 5 snímků Twilight nestačilo, dočkáte se dalších dílů

Pokud vám 5 snímků Twilight nestačilo, dočkáte se dalších dílů 4 obrázky v galerii
Studio Lionsgate přišlo s oznámením, že spojilo síly s Facebookem, organizací Women In Film, platformou Tongal a autorkou oblíbených románů Twilight ságy Stephenie Meyerovou. Společným cílem je vytvořit a zorganizovat kampaň na sociálním médiu, jejíž výsledkem bude vytvořit a produkovat sérii krátkých filmů ze světa Twilight, přičemž režise se chopí začínající filmařky.

Projekt se jmenuje The Storytellers - New Creative Voices of The Twilight Saga a bude obsahovat filmy založené na škále postav ze světa Twilight. Autorky budou mít samozřejmě k ruce encyklopedii Stephenie Meyer The Twilight Saga: Official Illustrated Guide.

Kampaň bude mít podobu soutěže. V jejím finále bude vybráno miminálně pět filmařek, aby zrežírovalo nejlepší krátké filmy. Filmy budou produkovány a režírovány s pomocí komise poradců, která vybere vítězné kraťasy. Ty budou mít exkluzivní premiéru na Facebooku příští rok. Členkami komise budou spisovatelka Stephenie Meyer, herečky Kristen Stewart, Kate Winslet, Octavia Spencer, Julie Bowen, scénáristka Jennifer Lee, režisérka Catherine Hardwicke a prezidentka organizace Women In Film Cathy Schulman.

Velkého vítěze vyberou fanoušci a na tvůrce čeká finanční odměna i možnost kariérního růstu. Zapojení fanoušků do projektu je samozřejmostí.

"Stále více lidí vytváří, objevuje a zapojuje se do videí na Facebooku," řekl viceprezident projektu Dan Rose. "Spolupráce se Stephenií, Lionsgate a Women In Film je skvělou příležitostí, jak zapojit ohromné množství fanoušků Twilight ságy na Facebooku skrze inovativní prémiový video program."

"Jsme potěšeni, že naše spolupráce se Stephenií bude pokračovat," uvedli Jon Feltheimer a Michael Burns ze společnosti Lionsgate. "Kampaň pomůže rozšířit Stephenin skvělý svět o nový prostor. Naše filmy se rozvinou novým směrem a navíc nám pomohou představit nové tvůrčí talenty."

Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist