G.I. Joe 3 vrací do hry nejsilnější zbraně, jaké zatím série nabídla

G.I. Joe 3 vrací do hry nejsilnější zbraně, jaké zatím série nabídla 6 obrázků v galerii
Není to tak dávno, co režisér Jon M. Chu, který režíroval druhý díl G.I. Joe: Odveta a studio mu svěřilo i připravovanou trojku, dráždil fanoušky možností, že by se do série mohl navrátit Channing Tatum. Kdo další trojku obohatí?

V případě Tatuma je třeba dodat, že scénář se teprve píše a tudíž není vůbec jisté, zdali tvůrci postavu Dukea skutečně oživí. Minimálně s dvěma hráči z minula se ale na 100% počítá. A jde naštěstí o to nejlepší, co zatím série nabídla - vrátí se Dwayne Johnson a Bruce Willis. O nikom dalším z týmu, který dvojka uvedla, nepadla řeč. Ale upřímně, on si někdo někoho jiného pamatuje? Ok, možná kočku v červených šatech. Ale tím to končí.

Johnson a Willis jsou každopádně na palubě, což je jednoznačně výborná zpráva. Dvojka G.I. Joe nebyla žádná extratřída, rozhodně šlo ale o použitelný žánrový výplach, který zmínění pánové v mnohém vylepšili.

Pokračování G.I. Joe 3 by mělo do kin dorazit v roce 2016. Do té doby můžete zkusit tipovat, jakým způsobem (pokud vůbec) filmaři Dukea oživí.

Víte že...

... G.I. Joe: Odveta není jen pokračováním filmu z roku 2009, ale i jakýmsi restartem série? Studio cítilo, že po vlažném přijetí jedničky je třeba nový směr, současně ale nechtělo přijít o získané fanoušky. Z toho důvodu má dvojka nejen úplně nový tým, ale i Dukea, aby mu (byť jen chvíli) velel.

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist