17.8.2013, 15:03

Hřebejk natočí odvážný třináctidílný seriál s erotickými pasážemi

Hřebejk natočí odvážný třináctidílný seriál s erotickými pasážemi 3 obrázky v galerii
Jak se ukazuje, tak i izraelská tvorba může ovlivnit jednoho z nejoblíbenějších tuzemských režisérů a díky show When Shall We Kiss z Blízkého Východu se můžeme těšit na nový pořad V objetí.

Seriál se má zabývat převážně intimními problémy nejen mezi muži a ženami, ale i mezi homosexuálními páry a podle tvůrců nebude vůbec nouze o pikantní záběry a sexuální scény. 

„Scénář mozaiky o intimních problémech mužů a žen ze středních vrstev, jejíž hlavní dějovou osu tvoří tři vzájemně propojené milostné trojúhelníky, napsaly Iva Klestilová a Tereza Dusová. Hlavní postavy seriálu, který se nevyhýbá odvážným erotickým scénám a který nezobrazuje jen vztahy heterosexuální, si zahrají špičkoví čeští herci a herečky,“ vysvětluje Pavla Brožková, která pracuje pro stanici HBO, jež bude seriál vysílat.

Hlavních rolí se chopí naši opravdu velmi schopní herci a můžeme se mimo jiné těšit například na Aňu Geislerovou, která prý bude usilovat o přízeň Jiřího Havelky. To jí ale překazí Lenka Krobotová, která si Havelku ukradne pro sebe a naváže s ním milenecký vztah.

Maminku Aňi a ex-herečku si střihne Jana Švandová. Dále se v seriálu objeví například Hynek Čermák, Jitka Čvančarová či Anna Polívková.

Produkci za společnost HBO Europe zajišťují Antony Root a Tereza Polachová. Kameru třináctidílného seriálu – realizovaného produkční společností ETAMP Film – povede Asen Šopov. Architektem je Milan Býček, kostýmní složku zastupuje Katarína Štrbová-Bieliková, střihačem bude Vladimír Barák a o casting se postarala Mirka Hyžíková,“ dodává ještě Pavla rožková. Seriál by se měl podle posledních zpráv natáčet 68 dní v Praze. 

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist