Proč se křehká Natalie Portman svlékla pro Dior?

Proč se křehká Natalie Portman svlékla pro Dior? 4 obrázky v galerii
Na dotek | Foto: Columbia Pictures
Rodačka z Jeruzaléma známá svou vyhýbavostí před objektivy fotografů odhodila stud i svršek pro módní legendu Dior. Samozřejmě nejde jen o přízemní spojení módy a nahoty, ale o charitativní činnost - a výsledek stojí za to.

Oscarová herečka Natalie Portman (Černá labuť, Annihilation) platí za jednu z nejtalentovanějších tváří současného filmu, ačkoliv svoje kvality dokázala už v jedenácti letech po boku Jeana Rena v Bessonově Leonovi (1994). Fandy Star Wars pak v nejlepším slova smyslu rozhodila jako princezna Amidala a zbytek publika jako holohlavá Evey ve V jako Vendeta.

Mnohé skalní stalkery nejspíš zklamala sňatkem s Benjaminem Millepiedem, choreografem Černé labutě, kampaní pro řadu rtěnek Dioru "Rouge Dior Nude Lipcolor" ale vytvořila solidní kompenzaci. Nahá-nenahá po vzoru chytré Horákyně dodává reklamě kýženou údernost. Výtěžek z prodeje jednoho z osmi odstínů šel na sdružení Free the Children Association.

Takže odpověď je jasná. Pokud chcete svléknout stydlivou herečku, je třeba to udělat "pro dobrou věc". A pak, že neziskovky k ničemu nejsou!

Natalie Portman | Foto: Dior
Natalie Portman | Foto: Dior
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist