Kinobox v Edisonu: Získejte lístek na nejlepší snímek letošní přehlídky Be2Can

Kinobox v Edisonu: Získejte lístek na nejlepší snímek letošní přehlídky Be2Can 23 obrázků v galerii
Poslední střih | Foto: Film Europe
Kinobox opět míří do kina! Ve stylovém sále Edison Filmhubu bude každý měsíc k vidění speciální projekce pod záštitou Kinoboxu. A pro naše čtenáře a čtenářky máme připravené lístky zdarma.

Už podruhé budete mít v rámci cyklu Kinobox v Edisonu možnost vydat se zdarma do stylového pražského kina na projekci jedinečného snímku. Tentokrát se však bude jednat o velmi specifické promítání: V pondělí 17. října od 19 hodin totiž uvidíte snímek, který jste vybrali vy sami.

Poslední střih | Foto: Pan Distribution

Web Kinobox.cz je partnerem letošního ročníku pravidelné přehlídky Be2Can, která během jednoho týdne předloží ty nejzajímavější snímky z letošních festivalů v Cannes, Berlíně a v Benátkách. Na našem webu probíhalo hlasování o divácky nejúspěšnější film této přehlídky a jeho vítězem se stala odbržděná komedie a zároveň pocta filmovému řemeslu s názvem Poslední střih.

A právě tento snímek si budete moci vychutnat ve speciální projekci, kterou opět uvede Martin Svoboda z redakce Kinoboxu.

Letošní ročník Be2Can láká na bizarní satiry, zkoumání sexuality i návraty legendárních režisérů. Tady je přehled všech 21 filmů Letošní ročník Be2Can láká na bizarní satiry, zkoumání sexuality i návraty legendárních režisérů. Tady je přehled všech 21 filmů

Pravidelná přehlídka Be2Can se opět odehraje nejen v pražském kině Edison Filmhub, ale i v desítkách dalších promítacích míst napříč republikou...

Jak se dostat na projekci?

Podmínky jsou stejné jako minule. Stačí mít vytvořený účet na našem webu a ohodnotit během posledního měsíce alespoň pět filmů či seriálů z naší databáze. Pokud tyto podmínky splňujete (nebo jejich naplnění věnujete pár minut času), stačí vyplnit zmíněný formulář. Pro tuto projekci máme k dispozici 25 vstupenek, takže neváhejte – odměnění budou nejrychlejší z vás.

Poslední střih | Foto: Film Europe

Kinobox v Edisonu

Edison Filmhub najdete v srdci Prahy mezi Hlavním nádražím a Jindřišskou. Za své jméno nevděčí nikomu menšímu než průkopnickému vynálezci Thomasi A. Edisonovi, mimochodem také jednomu z prvních filmových tvůrců. Kino se totiž nachází v Edisonově transformační stanici, nepřehlédnutelné funkcionalistické stavbě, jež patří do fondu UNESCO.

Slavné filmové festivaly míří do českých kin. Hlasujte o nejlepším snímku letošního Be2Can Slavné filmové festivaly míří do českých kin. Hlasujte o nejlepším snímku letošního Be2Can

Be2Can je přehlídka filmů, která přináší výběr titulů z nejvýznamnějších světových filmových festivalů. Berlinale, Benátky a Cannes jsou...

Další projekce bude následovat v průběhu listopadu, takže bedlivě sledujte náš web a sociální sítě, kde najdete aktuální informace.


Kinolog: Tento film není o Vietnamu, je to Vietnam. Hotová apokalypsa!

Do kin přichází po letech nejslavnější protiválečný film všech dob – Apocalypse Now. Tento sestřih má 183 minut a odpovídá nejvíc tomu, čeho chtěl dosáhnout režisér Francis Ford Coppola. Takové dílo by dnes už nemohlo vzniknout.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články