20.3.2022, 11:00

Živí se pouze vlastní slávou. Bohatá dynastie Kardashianů se vrací na televizní obrazovky

Živí se pouze vlastní slávou. Bohatá dynastie Kardashianů se vrací na televizní obrazovky 6 obrázků v galerii
Držte krok s Kardashians | Foto: E! Entertainment Television
Nejvýznamnější influencerská rodina na světě, jejímž patronem byl právní zástupce O. J. Simpsona Robert Kardashian, nehodlá opustit televizní obrazovky za žádnou cenu. Svůj život bude zámožný rodinný klan Kardashianových, jehož popularita podle mnohých pramení jen ze slávy samotné, sdílet v další reality-show, která se na streamovací službě Hulu objeví už v polovině dubna.

Je to jen rok a půl, co Kim Kardashian oznámila ukončení slavné reality-show Držte krok s Kardashians. Ta se vysílala od roku 2007, zahrnuje dvacet sezón a stovky epizod a z titulní rodiny udělala televizní celebrity, jimž se nemohli rovnat snad ani Osbournovi. Seriál o zhýčkaných a marnotratných paničkách v hlavní roli s Kim, Khloe a Kourtney, třemi dcerami prominentního páru Roberta Kardashiana a Kristen Mary Jenner, se zadřel pod kůži především publiku v USA, kde Kardashianovi platí za vlivné a bohaté celebrity.

Robert Kardashian se proslavil jako jeden z obhájců O. J. Simpsona v soudním řízení, které vešlo ve známost jako „proces století“. Z jeho dcer si pozornost veřejnosti uzmula především Kim, která byla osobní stylistkou Paris Hilton a roku 2007 účinkovala v domácí sextape se zpěvákem Ray J s názvem Kim Kardashian, Superstar. Ta zachycovala radovánky tohoto páru z roku 2002 a stala se fenoménem, který rodina navzdory žalobám a finančním kompenzacím od distribuční společnosti Vivid Entertainment dokázala proměnit ve svou výhodu.

Zmiňovaný seriál se těšil velké sledovanosti a časopis Vogue jmenoval Kardashianovi největšími světovými influencery minulé dekády, kdy vliv sociálních sítí expandoval. Není tedy divu, že o život bohatého klanu, jehož výbušnou chemii okořenil také kontroverzní rapper a dlouholetý přítel Kim Kanye West, je mezi streamovacími službami stále zájem. Do hry vstoupila platforma Hulu, která již 14. dubna uvede novou sérii The Kardashians.

Trailer: The Kardashians

Můžete se podívat na dvouminutovou upoutávku, která slibuje další příval rodinného dramatu z miliardářského prostředí ve znamení Instagramu, módy a luxusu. Ženská hlava rodiny Kristen Jenner už minulý rok v rozhovoru pro časopis WSJ. Magazine sdělila, že věří v dlouhodobý potenciál seriálu. Na otázku, kde vidí dynastii za dalších deset let, odpověděla entuziasticky: „Budeme na Hulu a doufejme, že pouze prosperovat. Budeme dělat to, co milujeme, a nacházet se tam, kde je naše místo.“

Podle Jenner půjde o novou kapitolu, kterou si fanoušci nemohou nechat ujít. „V nové show uvidíte, jak se jako rodina vyvíjíme. Fanoušci od první chvíle chtějí, abychom byli sami sebou, a jsou emočně zapojení stejně jako my. Budou nadšení, až nás uvidí, jak pokračujeme v naší cestě. Kvůli spoilerům nemohu nic prozradit, ale budeme vypadat úžasně a každý se bude dívat.“

Nadšení projevuje také Kim Kardashian, která o seriálu mluvila v září minulého roku v show Ellen DeGeneres. „Momentálně jde o nejdelší období, během něhož nenatáčíme,“ prozradila v narážce na ukončení seriálu Držte krok s Kardashians. „Je šílené, kolik volného času od té doby máme a co všechno se událo, ať už jde o můj vztah, Kourtneyin vztah nebo jakýkoli jiný. Lidé měli více času a navázali tyto krásné nové vztahy. A bude nesmírně zábavné a zajímavé vidět dynamiku při natáčení a nás všechny znovu pohromadě.“

The Kardashians | Foto: Hulu

Jednačtyřicetiletá Kim, již na Instagramu sleduje 293 milionů uživatelů, ukončila svůj devítiletý vztah s Westem loni v únoru, kdy zažádala o rozvod. Od podzimu pak randí s komediálním hercem Petem Davidsonem, ovšem bývalý manžel se s tímto novým románkem nehodlá smířit. Kim a Davidsona údajně bombarduje nenávistnými zprávami, a když se moderátor The Daily Show Trevor Noah za Kardashian veřejně postavil, obrátil Kanye West svou zlobu i proti němu. Noaha na svém Instagramu sprostě urazil a společnost jeho účet na 24 hodin zablokovala.

Nejen tato zřejmě nezažehnaná kapitola s rapperem, jenž si nyní nechává říkat Ye, slibuje vskutku osobitou podívanou. Chybět nebude ani nejvýdělečnější modelka světa Kendall Jenner, mladší dcera Kirsten a její partnerky, transherečky a bývalé legendární olympioničky Caitlyn Jenner.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články