Lucille Ball: Neuvěřitelný příběh ženy, která kdysi ovládla televizi a dala světu série Star Trek a Mission Impossible

Lucille Ball: Neuvěřitelný příběh ženy, která kdysi ovládla televizi a dala světu série Star Trek a Mission Impossible 3 obrázky v galerii
Being the Ricardos | Foto: Prime Video
Nicole Kidman se na streamovacích službách evidentně zalíbilo, takže ani její nový snímek Being the Ricardos nemíří do kin, ale fanoušci si ho užijí v pohodlí domova.

Lucille Désirée Ball je jednoznačně někdo, jehož jméno by měl každý fanoušek filmů a seriálů znát. Tato komediální herečka a televizní producentka se proslavila zejména sérií sitcomů I Love Lucy, The Lucy–Desi Comedy Hour, The Lucy Show, Here's Lucy a Life With Lucy, jež vznikaly v letech 1951 – 1986. V 50. letech 20. století patřila k prvním americkým televizním hvězdám a naopak k posledním rozhlasovým hvězdám. Roku 1962 pak jako první žena (společně s manželem Desi Arnazem) založila televizní produkční společnost Desilu, která produkovala takové televizní seriálové klasiky jako Star Trek a Mission Impossible.

Ball třikrát získala prestižní cenu Emmy v kategorii komediální herečka v hlavní roli a nejnovější snímek služby Prime Video je věnovaný právě jí.

Film napsal a režíroval Aaron Sorkin (Moneyball, Chicagský tribunál), takže můžeme očekávat souboj o nějaké ty prestižní filmové ceny. Roli Lucy získala Nicole Kidman, jejího manžela ztvárnil Javier Bardem. Dále hrají J. K. Simmons, Nina Arianda, Clark Gregg, Ronny Cox nebo Alia Shawkat.

Snímek Being The Ricardos obohatí službu Prime Video 21. prosince.

Being the Ricardos | Foto: Prime Video
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články