Brzy odstartuje jeden z největších herních šampionátů světa s mottem „všechno spalte“

Brzy odstartuje jeden z největších herních šampionátů světa s mottem „všechno spalte“ 4 obrázky v galerii
Burn It All Down (PVRIS) | MS 2021 – League of Legends | Foto: Riot Games
League of Legends je jednou z nejpopulárnějších multiplayerových videoher, jež od doby svého vzniku v roce 2009 odchovala již spoustu slavných hráčů. Za pár dní startuje letošní šampionát a organizátoři představili doprovodné video.

Oficiální videoklip k letošnímu mistrovství světa v League of Legends (LoL) je tady. Píseň se jmenuje Burn It All Down a nazpívala ji americká rocková skupina PVRIS. Tříminutový klip představí kromě úžasné hybridní 3D animace také momentálně nejvýraznější hráče LoL, jako je Faker, Showmaker nebo Chovy.

Video bylo vytvořeno v produkci týmu Riot Music a slouží jako úvodní znělka k zahájení letošního herního mistrovství, které odstartuje v úterý 5. října v islandském Rejkjavíku. Celý turnaj bude možné sledovat též online na oficiálním webu League of Legends (lolesports.com).

League of Legends se navíc brzy dočká seriálové podoby. Ponese název Arcane a k vidění bude letos v listopadu na Netflixu.

Fanoušci popkultury z nového traileru na seriál Arcane jásají. Dočkají se konečně úspěšné adaptace oblíbené videohry? Fanoušci popkultury z nového traileru na seriál Arcane jásají. Dočkají se konečně úspěšné adaptace oblíbené videohry?

O víkendu se na YouTube kanále VOD platformy Netflixu objevil první trailer na seriál s velkým očekáváním. Fanoušci a fanynky se mají projednou...

Ankety
Půjdete do kina na Dunu?
Určitě, nemůžu se dočkat!
Ne, sci-fi mě nezajímají
Do kina nechodím, na filmy koukám jen doma
Co je to Duna?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist