30.5.2021, 16:55

Divadlo Husa na provázku chystá pekelně komediální seriál. Když jsou brněnští herci v úzkých, nezdráhají se vyrazit ani do Prahy

Divadlo Husa na provázku chystá pekelně komediální seriál. Když jsou brněnští herci v úzkých, nezdráhají se vyrazit ani do Prahy 4 obrázky v galerii
Za Jeden Provázek - z natáčení | Foto: Tomáš Žilinský
Herecký sbor brněnského Divadlla Husa na provázku dokončuje šestidílnou mini-sérii, která se inspiruje ve vlastních řadách v době, kdy koronavirová pandemie (zdá se) ustupuje, ale umělci nemají zdaleka vyhráno. Komediální seriál Za Jeden Provázek bude mít premiéru na konci června a vy můžete jeho vznik podpořit v probíhající crowdfundingové kampani.

O čem to bude: Tři herci z Husy na Provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský) se rozhodli vytvořit internetový seriál, který si utahuje z uměleckého prostředí a světa okolo. Šílená komediální jízda, která čeří vody internetového moře. Dalibor, Dominik a Tomáš se rozhodnou „stát lepšími herci“ a za tím vede jediná cesta – učit se od těch nejlepších. Ale to není jednoduché , jak se na první pohled zdá… V šesti desetiminutových dílech se tak „utkají“ s hercem Národního divadla Brno Martinem Slámou, požitkářem Michalem Isteníkem (Městské Divadlo Brno), vyjedou do džungle jménem Ostrava nebo do Prahy do divadla Na Zábradlí (Jiří Vyorálek, Ondřej Jiráček) a možná i s Vojtou Kotkem nebo Janem Zadražilem. Aby nakonec - jak to tak bývá - zjistili, že to, co hledali, se neschovává vůbec daleko a že pod svícnem je největší tma.

Seriál se bude v premiéře vysílat 26. června 2021 v Divadle Husa na Provázku v Brně a uveden bude též na internetu. Vy můžete jeho vznik podpořit na crowdfundingovém portálu Donio.

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist