Prý existuje scénář k dalšímu filmu Panství Downton

Prý existuje scénář k dalšímu filmu Panství Downton 4 obrázky v galerii
Panství Downton | Foto: ITV
Seriál Panství Downton patří k jedněm z nejoblíbenějších a nejlépe hodnocených historických seriálů poslední doby. Když v roce 2016 stanice ITV odvysílala poslední šestou řadu pořadu, bylo mnoho fanoušků zklamáno.

Náplastí na bolístku se jim v roce 2019 stal film Panství Downton, který měl být velkou závěrečnou kapitolou životních peripetií jednotlivých hrdinů původního seriálu a vedl si v kinech poměrně slušně, neboť utržil přes 200 milionů dolarů.

Nemuselo by to tak ale být napořád. Hugh Bonneville, představitel seriálového i filmového hraběte Roberta Crawleyho, se v rámci rozhovoru pro rozhlasovou show The Zoe Ball Breakfast nechal slyšet, že existuje scénář k druhému filmu a že si všichni ze štábu moc přejí, aby se po tom všem, čím si celý svět v posledních měsících prošel, mohli vrátit na plac a film natočit.

Panství Downton | Foto: CinemArt CZ

Přispět by k tomu prý mohlo i očkování proti Covidu19, jelikož řada jeho hereckých kolegů je starších ročníků (Maggie Smith, Lesley Nicol, Jim Carter nebo Phyllis Logan). Bonneville zdůraznil, že bez očkování se současná situace neuklidní a nebude možné dostat virus pod kontrolu tak, aby se mohlo zase začít normálně točit, pracovat a žít.

Ankety
Je sledování filmů a seriálů součástí vaší dovolené?
Určitě ano, bez toho by to nešlo.
Jak kdy. Pokud není lepší program, tak ano.
Málokdy, snažím se odreagovat jinak.
Spíš ne, není na to čas.
Určitě ne, filmy musí počkat.
Nevím, záleží na situaci.
Nejnovější články:
Načíst další články