18.2.2021, 10:00

The Essex Serpent: V novém seriálu střídá Keiru Knightley Claire Danes. Bude čelit mytickému hadovi, který lidi trestá za jejich hříchy

The Essex Serpent: V novém seriálu střídá Keiru Knightley Claire Danes. Bude čelit mytickému hadovi, který lidi trestá za jejich hříchy 4 obrázky v galerii
Claire Danes | Foto: Showtime Networks
Společnost Apple TV+ připravuje nový dobový seriál The Essex Serpent podle stejnojmenného románu Sarah Perry. Původně se měla hlavní role ujmout Keira Knightley, ovšem z rodinných důvodů nabídku odmítla a v titulní úloze ji nyní vystřídala Claire Danes.

Román The Essex Serpent vyšel v roce 2016 a vypráví příběh Cory, právě ovdovělé ženy, která se po smrti násilnického manžela přestěhuje z viktoriánského Londýna na venkov do malé vesnice Aldwinter v Essexu. Krátce po příjezdu ji zaujme podezření místních lidí, že se do kraje vrátilo mýtické stvoření známé jako had z Essexu (Essex Serpent). Podle scénáře od Anny Symon bude režírovat Clio Bernard. Keira Knightley u projektu zůstává jako výkonná producentka.

Ve jménu vlasti | Foto: Showtime Networks

Minulý rok Claire dokončila několikaletou práci na seriálu Ve jménu vlasti, který skončil osmou sérií. Vedle tohoto kritikami i diváky oceňovaného pořadu účinkovala i v dalších televizních pořadech. Za roli v seriálu Tak tohle je můj život si došla pro Zlatý glóbus a její výkon v minisérii Temple Grandin jí vedle dalšího Zlatého glóbu přinesl i cenu Emmy.

Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist