Lara Jean a její trable s láskou jsou zpět. Je tu trailer k třetímu dílu Všem klukům, které jsem milovala.

Lara Jean a její trable s láskou jsou zpět. Je tu trailer k třetímu dílu Všem klukům, které jsem milovala. 4 obrázky v galerii
Navždy s láskou, Lara Jean | Foto: Netflix
Když se v roce 2018 Netflix vypustil adaptaci oblíbené knižní trilogie Jenny Han, bylo velmi brzy jasné, že bude snímek hitem. Během krátké doby se stal jedním z nejsledovanějších filmů na Netflixu. Minulý rok proto vyšel druhý díl s názvem Všem klukům: P.S. Stále tě miluju a nyní na diváky čeká závěrečná část.

Jmenuje se Navždy s láskou, Lara Jean a premiéra je na Netflixu v plánu příští měsíc, přesně 12. února. Nastal tedy ten nejlepší čas na to, podívat se na zveřejněný první trailer.

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka
může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a Margot se vrátila na léto domů z vysoké. Ale i když je tak šťastná, něco se bude muset změnit… Zatímco Lara připravuje otcovu svatbu, nemůže již přehlížet velká rozhodnutí, která bude muset udělat. Kam půjde na vysokou a co to bude znamenat pro její vztah s Peterem? Už viděla, jak se kvůli tomu trápila její sestra, a nechce zažít totéž. Nyní by měla jít na vysokou i Lara a opustit nejen svou rodinu, ale možná i přítele, kterého miluje. Když jí ale srdce a rozum radí něco jiného, pro co by se měla rozhodnout?

Navždy s láskou, Lara Jean | Foto: Netflix
Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist