7.1.2021, 16:15

Nejhůře hodnocený film roku 2017 nyní nečekaně válí na českém Netflixu

Nejhůře hodnocený film roku 2017 nyní nečekaně válí na českém Netflixu 4 obrázky v galerii
Emoji ve filmu | Foto: Columbia Pictures
Netflix již nějakou dobou zveřejňuje zajímavé statistiky z různých regionů. Jednou z nejvděčnějších je i aktuální TOP10 pro danou zemi. V rámci filmů u nás momentálně kraluje dva roky starý animák Grinch a hned v závěsu za ním je nejhorší film roku 2017.

Příkladů, kdy se diváci a kritici neshodli, bychom našli bezpočet. Ale aby diváci byli ti, kdo nějaký film vyloženě potopí - dvakrát tolik takový, který patří do áčkové produkce a měl k dispozici štědrý rozpočet - to se prostě nestává.

Rok 2017 je ale výjimkou. Jednomu filmu se totiž povedlo, aby ho běžní návštěvníci kin v hodnocení nejen odstřelili, ale rovnou z něj udělali i nejhorší film, jaký během dvanácti měsíců vstoupil do kin. O kom se mluví? O animáku Emoji ve filmu! 55 tisíc lidí na IMDB rozhodlo, že má snímek průměrnou hodnotící známku 3.3 z 10. Z DESETI! To z něj dělá (v rámci hodnocení) ještě horší film než Batman a Robin s Georgem Clooneym (3.7), Norbit s Eddiem Murphym (4.1), Padesát odstínů šedi (4.1) nebo druhý Highlander: Síla kouzla (4.1)... to je ten, kde jsou horalové z vesmíru, ehm.

Čeští diváci to nicméně podle všeho tak černě nevidí, neboť Emoji ve filmu je momentálně druhým nejsledovanějším filmem na českém Netflixu. A i v rámci hodnocení jste mu v naší databázi udělili podstatně smířlivějších 47%.

Emoji ve filmu | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist