2.12.2020, 11:56

Dnes v 18:00 to bouchne. Seriálová pocta fenomenálním českým kaskadérům míří na internet

Dnes v 18:00 to bouchne. Seriálová pocta fenomenálním českým kaskadérům míří na internet 7 obrázků v galerii
Kaskadéři s.r.o. | Foto: Lonely Production
Čeští kaskadéři patří už desetiletí ke světové špičce. Přesto nic jako český akční film nebo seriál prakticky neexistuje. Parta nadšenců se to rozhodla změnit v připravované sérii Kaskadéři s.r.o.

Pilotní díl je již dva roky na světě, dostal se dokonce do soutěže webseriálů přehlídky Serial Killer a dramaturgové prestižního francouzského festivalu Série Series jej též mají ve svém hledáčku. Autoři Kaskadérů s.r.o. získali grant na vývoj scénářů a příští rok začínají připravovat natáčení ve spolupráci se společnostmi Bontonfilm a IS produkce kompletní první série.

Kaskadéři s.r.o. | Foto: Kaskadéři s.r.o.

Režiséry jsou Luboš Ondráček a Jiří Fabík. Na scénáři se podílel náš kolega z Kinoboxu Tomáš Chvála. Dle jejich vlastních slov se můžeme těšit na nabušenou jízdu plnou "promakaných" akčních scén, ostrého humoru a špičkových českých kaskadérů. Tvůrci si během natáčení nebrali servítky a tuzemským kaskadérům dali pořádně do těla. Přesvědčit se o tom ostatně můžete dnes v 18:00 na internetové online projekci. Autoři k tomu dodávají: "Před dvěma lety jsme prvním divákům pustili pilot seriálu Kaskadéři s.r.o. v Univerzitním kině Scala. Bylo to 2.12.2018 a přesně na druhé výročí téhle historické události jej vypustíme online a úplně pro všechny!" Facebookovou událost najdete zde.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články