Režisér Spike Lee si posvítí na viagru. O nejúčinnějším léku proti poruše erekce natočí muzikál

Režisér Spike Lee si posvítí na viagru. O nejúčinnějším léku proti poruše erekce natočí muzikál 3 obrázky v galerii
Justin Timberlake a Mila Kunis ve filmu Kamarád taky rád (2011) | Foto: Sony Pictures Releasing
Věhlasný americký režisér Spike Lee chystá další projekt, který se však může zdát být poněkud… neobvyklým. Natočí muzikál o léku, který muži nejčastěji používají při boji proti erektilní dysfunkci.

Zní to jako fór, ale zdá se, že to nakonec bude pravda. Režisér Spike Lee se chystá natočit film o původu viagry. A ne jen tak ledajaký, má se jednat o muzikál. Celý film má být založený na dva roky starém článku magazínu Esquire od Davida Kushnera jménem All Rise: The Untold Story of The Guys Who Launched Viagra. Podle názvu je tedy patrné, že vypráví o lidech, kteří jsou za produkcí viagry zodpovědní. Přesný název budoucího filmu ještě není známý, už se ale ví, že na scénáři pracuje sám Spike Lee a Kwame Kwei-Armah, britský divadelní scénárista a režisér. V muzikálu se dočkáme původních písní a hudby od Stewa Stewarta a Heidi Rodewald, což je duo, které stojí například za muzikálem Passing Strange (2009), o jehož režii se Spike Lee postaral také.

Může se zdát divné, že režisér oscarového BlacKkKlansman (2018) se rozhodne natočit takový muzikál, ale s ohledem na režisérovu filmografii to zas takové překvápko být nemusí. Režisér má s hudebními filmy už určité zkušenosti. Kromě zmíněného muzikálu Passing Strange, má režisér na kontě i filmy jako Blázinec ve škole (1988) a Mý lepší blues (1990), což jsou všechno snímky, které se hudby týkají.

Tak se nechme překvapit, co z toho vyleze.

Spike Lee a Adam Driver | Foto: CinemArt CZ
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist