Hogwarts Legacy: Konečně hra, na kterou fanoušci Harryho Pottera léta čekali

Hogwarts Legacy: Konečně hra, na kterou fanoušci Harryho Pottera léta čekali 7 obrázků v galerii
Hogwarts Legacy | Foto: Avalanche Software
Mudlové, naleštěte si hůlky. Příští rok je budete potřebovat, Bradavice vás volají!

Snili jste o hře, která vám dovolí opravdu vstoupit do světa Harryho Pottera? Tak konečně je tady! Jmenuje se Hogwarts Legacy a její tvůrci se vytasili s opravdu působivým debutovým trailerem, který slibuje velkolepé herní dobrodružství v otevřeném světě plném nejrůznějších úkolů (snad jen tu úpravu hudebního motivu po vzoru Avengers si mohlo studio odpustit).

Ve hře se vžijeme do postavy jednoho ze studentů, který v sobě ukrývá klíč k dávnému tajemství, jež by mohlo zničit kouzelníky. Budeme poznávat Bradavice, známé okolní lokace a seznamovat se s ostatními studenty.

Oficiální popis distributora je následující: Zažijte život studenta na Bradavické škole čar a kouzel jako nikdy předtím. Vydejte se na nebezpečnou cestu za odhalením skryté pravdy. Budete rozvíjet schopnosti své postavy, ovládat mocná kouzla, zdokonalovat bojové dovednosti a vybírat společníky, kteří Vám pomohou čelit smrtícím nepřátelům. Hra je ve vývoji pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S. Vyjít by měla příští rok v říjnu.

Hogwarts Legacy | Foto: Avalanche Software
Hogwarts Legacy | Foto: Avalanche Software
Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist