Herec Robert Pattinson se nakazil koronavirem. Natáčení Batmana se opět zastavilo

Herec Robert Pattinson se nakazil koronavirem. Natáčení Batmana se opět zastavilo 5 obrázků v galerii
Robert Pattinson ve filmu Tenet | Foto: Warner Bros.
Jedna z hlavních hereckých hvězd novinky Christophera Nolana Tenet a nový představitel filmového Batmana je v karanténě kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Na nějakou dobu to zkomplikuje natáčení dalšího originu netopýřího muže, které se realizovalo v Anglii.

Ve čtvrtek 3. září 2020, tedy v den severoamerické premiéry filmu Tenet, o tom informoval web The Hollywood Reporter. Natáčení snímku The Batman tak muselo být po dlouhé pauze zapříčiněné pandemií koronaviru opět přerušeno.

Studio Warner Bros. o tom informovalo v tiskovém prohlášení, kde nicméně doslova neuvedlo, že nakaženým je právě Pattinson. Jen zmínilo, že byl pozitivně otestován "člen štábu". Hvězda Roberta Pattinsona stoupá vzhůru a 34letý herec se důsledně zbavuje nálepky "toho, kdo pil krev v Twilight sáze". Ostatně, kromě novinky Tenet to dokládá i první upoutávka z připravovaného Batmana, jehož premiéra je v plánu na léto 2021. S tím by aktuální přerušení natáčení nemělo výrazněji zahýbat. V současnosti a blízké budoucnosti si však nemůžeme být jisti ničím.

Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist