Smát se a trochu léčit. Vanda Hybnerová v roli filmové režisérky

Smát se a trochu léčit. Vanda Hybnerová v roli filmové režisérky 6 obrázků v galerii
Můžem i s mužem | Foto: archiv
Na počátku byly čtyři ženy a jedna divadelní komedie Můžem i s mužem, v níž se potkávají Vanda Hybnerová, Jitka Sedláčková, Kateřina Kaira Hrachovcová a Dáša Zázvůrková. Za dvě sezóny se uskutečnily bezmála dvě stovky repríz. Představení viděly tisíce diváků po celé České republice. Načež se zrodila myšlenka přetavit divadlo ve filmovou komedii.

Chtěly jsme se podělit s humorem, nadsázkou a ironií o naše životní lásky, průšvihy i přátelství, “ vzpomíná za celé kvarteto Vanda Hybnerová, která se ujme též režie stejnojmenného filmu Můžem i s mužem.

„Za svou hereckou kariéru jsem pochopila, že komedie je sice jedním z nejnáročnějších žánrů, ale zároveň nejmilovanějším. Smích přeci léčí. A my se chceme smát a trochu i léčit,“ říká Vanda Hybnerová.

Vanda Hybnerová | Foto: Rostislav Šimek

Ve filmové komedii Můžem i s mužem se představí identické herecké obsazení jako v divadelním představení – Vanda Hybnerová (Rodinný film, Sněží!), Jitka Sedláčková (Temný kraj, Román pro pokročilé), Kateřina Kaira Hrachovcová (Andílek na nervy, Krejzovi), Dáša Zázvůrková (Dobře placená procházka) a další.

Snímek vzniká v produkci Pavla Fürsta. Kameramanem je David Čálek (Nebe peklo, Kanárek). Premiéra filmu je naplánována na 11. března 2021.

Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist