Netfix sází na novinku od autora Terapie láskou

Netfix sází na novinku od autora Terapie láskou 5 obrázků v galerii
Snímek Terapie láskou byl trefou do černého a to jak pro režiséra Davida O. Russella, tak pro herce Bredleyho Coopera, Jennifer Lawrence, Robert De Nira a Jacki Weaver. V kinech si vydělal přes 236 milion dolarů a nakonec si došel i pro osm nominací na Oscara.

Svou zásluhu na tom určitě má i skvělá knižní předloha od Matthewa Quicka, která ho vynesla mezi autory knižních bestsellerů a do adaptace toho dalšího se nyní pustil Netflix.

Ten si zvolil román Sorta Like a Rock Star, All Together Now, který převedl do filmové podoby a nyní nám ho představuje na prvních vydaných záběrech s tím, že premiéra nás čeká 28. srpna pod kratším názvem Pohromadě.

All Together Now | Foto: Netflix

Hlavní hrdinkou příběhu je Amber Appletonová (Auli’i Cravalho), dívka neztrácející optimismus, ačkoliv má její osobní život k dokonalosti daleko. Amber se snaží splnit si svůj hudební sen, přestože musí většinu času pracovat v krámku s donuty, aby pomohla vydělat na živobytí pro sebe i svou mámu (Justina Machado). Při tom všem, ale nezapomíná ani na dobrovnolnictví v domově důchodců. Když se ale vynoří další problémy, které ohrožují její sny, musí se Amber naučit spolehnout se i na druhé.

All Together Now | Foto: Netflix

Režíroval Brett Haley. V dalších rolích se představí Carol Burnett, Fred Armisen, Judy Reyes, Rhenzy Feliz, Taylor Richardson a Gerald Isaac Waters. Kompletní sbírku vydaných fotek najdete v galerii článku.

Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články