Režiséři Avengers se spojí s hollywoodskými krasavci a natočí spolu nejdražší film Netflixu

Režiséři Avengers se spojí s hollywoodskými krasavci a natočí spolu nejdražší film Netflixu 8 obrázků v galerii
Ryan Gosling | Foto: FilmDistrict
James Bond by se měl začít bát další tvrdé konkurence!

V Netflixu skutečně nezahálejí a po filmech jako jsou Irčan, 6 Underground: Tajné operace či toto chystají další vysokorozpočtovou a hvězdně obsazenou filmovou podívanou. Půjde o snímek The Gray Man, jež bude vycházet z knižní předlohy Marka Greaneyho. V hlavních se předtaví Chris Evans a Ryan Gosling, režírovat budou bratři Anthony a Joe Russoovi (Avengers: Endgame). Příběh se bude točit okolo bývalého agenta CIA (Gosling), z nějž se stal nájemný zabiják, jenž je po celém světě pronásledován svým bývalým kolegou (Evans).

Ryan Gosling | Foto: Universal Pictures

Dle tvůrců by se mělo jednat o velkolepou záležitost v duchu bondovek, která bude stát údajně přes 200 milionů dolarů, což z filmu učiní nejdražší snímek nejúspěšnější streamovací služby. Pokud The Gray Man zaznamená úspěch, nepochybně se dočká dalších dílů - v plánu je totiž (nepřekvapivě) rozjet novou akční sérii.

S takovým hereckým obsazením, rozpočtem a fenomenálně rozjetým režisérským duem u kormidla (Joe Russo by se měl postarat i o scénář) ale snad ani nehrozí, že by takový film dopadl špatně a nestal se okamžitě jedním z nejúspěšnějších netflixovských titulů.

Chris Evans | Foto: Bontonfilm
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist