Trailer: Všichni jsou bábovky aneb Nová česká komedie inspirovaná bestsellerem "Viewegha v sukni"

Trailer: Všichni jsou bábovky aneb Nová česká komedie inspirovaná bestsellerem "Viewegha v sukni" 7 obrázků v galerii
Bábovky | Foto: detail plakátu
Režisér a scenárista Rudolf Havlík přestavil upoutávku ke svému v pořadí čtvrtému celovečernímu filmu, vztahové komedii Bábovky. Havlík scénář psal spolu s autorkou stejnojmenného knižního bestselleru, spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

O čem to je: Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás. (CinemArt CZ)

Další z nekonečné řady komediálně laděných českých vztahovek diváky láká na hvězdné herecké obsazení. Ve snímku se představí Tatiana Pauhofová, Barbora Poláková, Jana Plodková, Marek Taclík, Ondřej Vetchý nebo Jiří Langmajer. Ten se v prosinci 2019 v rozhovoru pro DVTV svěřil, že by v případě tohoto filmu mělo jít o jeho poslední "poprcávání".

Bávovky vstoupí do českých kin 24. září 2020.

Bábovky - Jana Plodková | Foto: CinemArt CZ / trailer
Bábovky - Marek Taclík | Foto: Cinemart
Ankety
Vadí vám homosexuální polibky v popkultuře?
Vůbec ne.
Jsem rád/a, když tam jsou!
Je mi to jedno.
Z nějakého důvodu mi vadí.
Nemám na to žádný názor.
Nejnovější články:
Načíst další články