27.3.2020, 13:33

Režisér historicky nejnavštěvovanějšího českého dokumentu dnes večer ve vašem domácím kině

Režisér historicky nejnavštěvovanějšího českého dokumentu dnes večer ve vašem domácím kině 11 obrázků v galerii
V síti | Foto: Aerofilms
Je to týden, co spřátelená kina Aero, Bio OKO, Světozor z Prahy, Bio Central z Hradce Králové a Univerzitní kino Scala z Brna spustila projekt Moje kino LIVE. Během týdne se promítaly například výherci posledních dvou Oscarů, diváci zhlédli i dvě filmové premiéry. O projekce je zájem a připojují se i další kina z České republiky i Slovenska. Co vás čeká dnes večer? 

Dnes večer vás od 20:30 v rámci formátu Moje kino LIVE čeká debata s jedním z režisérů snímku V síti, Vítem Klusákem. Film ještě v dobách kino projekcí trhl historický rekord v rámci divácké návštěvnosti. Především ale upozornil na problematiku sexuálních predátorů v českém internetovém prostoru, kteří vyhledávají oběti z řad školaček a školáků.

Vít Klusák bude zodpovídat divácké dotazy a dle organizátorů Mojeho kina LIVE se můžeme "těšit nejen na zajímavé povídání o všem, co se dělo během natáčení i po něm, ale také na dosud nezveřejněné ukázky z filmu a bonusy."

V síti s Vítem Klusákem
27. března od 20:30
událost zde

V síti | Foto: Milan Jaroš
Režiséři Barbora Chalupová a Vít Klusák | Foto: Milan Jaroš

Moje kino LIVE

Jak to celé funguje? Diváci si zakoupí e-vstupenku na webu svého oblíbeného kina a spolu s dalšími se podívají na stream snímku, který kino nabízí v programu. Na film si musí vyhradit daný čas, sledují ho díky tomu pozorněji a bez pauz, stejně jako v kině. Prostředí kina navodí vedle samotného výběru filmu i úvody dramaturgů, debaty a další přidružené formáty, které mají co nejvíc všem kinofilům připomínat jejich přirozené prostředí. Zásadním prvkem projektu je chat, který je během streamu pro zájemce k dispozici, aby si diváci mohli povídat, sdílet své dojmy a zkrátka být spolu v kině.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články