Ryan Reynolds a Hugh Jackman si dali další kolo!

Ryan Reynolds a Hugh Jackman si dali další kolo! 6 obrázků v galerii
Hugh Jackman a Ryan Reynolds | Foto: Hugh Jackman/Instagram
Tyhle dva to asi přestane bavit až tehdy, až to přestane bavit nás ostatní číst a sledovat. Nevypadá to ale příliš pravděpodobně, pánové jsou viditelně ve svém živlu a zvlášť Ryan Reynolds nevynechá jedinou příležitost, jak si z kolegy vystřelit.

Poslední příležitost se naskytla během současného bláznivého stavu týkajícího se koronaviru. Tento vir oslabil půlku světa, jedna se léčí a druhá se snaží chránit a bojovat, aby nenastal ještě větší průšvih. Nedá se nic dělat a tak všichni sedíme doma a snažíme se to zvládat všemi dostupnými prostředky.

Herec Ryan Reynolds se například rozhodl pomoci finančně. Spolu s manželkou Blake Lively věnují 1 milion dolarů na pomoc lidem zasaženým koronavirem. Částka bude rozdělena rovným dílem dvěma organizacím, které v současné chvíli pomáhají v Severní Americe s bojem proti nákaze COVID-19, a to Feeding America: US Hunger Relief Organization a Food Banks Canada.

Vyjádření, které Ryan Reynolds zveřejnil | Foto: Ryan Reynolds/Instagram

Zprávu uveřejnil Reynolds na svém Instagramu s tím, že k boji s nemocí se může přidat každý, třeba i pouhým telefonátem osamělému člověku. Samozřejmě si neodpustil malý vtípek na adresu kamaráda Hugha Jackmana. :-)

Ankety
Byla omluva Evangeline Lilly namístě?
Ano
Ne
Nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist