Batmobil nového Batmana odhalen!

Batmobil nového Batmana odhalen! 4 obrázky v galerii
Režisér Matt Reeves si sedl ke svému Twitteru a podělil se s fanoušky o zcela nové fotografie z natáčení nového Batmana s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Díky nim se můžeme kochat pohledem na zcela novou podobu Batmobilu.

Již dříve si mohli diváci prohlédnout fotografie z natáčení ve Skotsku, které neoficiální cestou představily Batmanovu motorku. A asi i proto se Matt Reeves rozhodl, že si sociální média vezme pod taktovku také on a bude raději zásobovat vybraným obsahem sám, než aby mu lidé vykrádali natáčení.

Nejdříve vyšlo krátké video se záběry na Roberta Pattinsona v kostýmu Batmana a nyní zmíněné fotografie. Batmobil je na nich hezky ze tří různých úhlů, aby vám toho moc neuniklo.

Batmobil | Foto: Matt Reeves/Twitter
Batmobil | Foto: Matt Reeves/Twitter

Další materiál bude jistě následovat, takže sledujte nás nebo samotný Twitter režiséra. Natáčení Batmana je v plném proudu. Vedle zmíněného Pattinsona se v dalších rolích představí Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Penguin, Paul Dano jako Riddler, Jeffrey Wright jako komisař Gordon a Andy Serkis jako Alfred. Premiéra Batmana je zatím stanovena na 25. června 2021.

Batmobil | Foto: Matt Reeves/Twitter
Ankety
Máte Paddingtona rádi a těšíte se na završení trilogie?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist